bugün

insana mısır piramitlerini yiyormuş hissi veren nefis çikolata.
ucgen seklinde, ici badem harcaciklariyla dolu, bir milon sekiz yuz bes bin kalorili harika cikolata. cesit cesittir.
Viskinin kankası.
Yerken damağa batabilen * çikolata.
isviçre yapımı mükemmel çikolata.
ömrümdeki ilk havyanlığı yapmama sebep olan şey.

ucuz diye 6 tane 400grlık aldım. * *
birleştirince 6gen prizma oluyor.

bildiğin kış stoğu yaptım yani. o derece mutluydum ki kasiyerin "kaldırabilcen mi hepsini ehehe" sözü üzerine laf sokmadım.

başta kendimden, ortada dişlerimden, sonda tüm çikolataseverlerden özür diliyorum. fiyatı artarsa sebebi ben olmuş olabilirim.

o değil de madem o fiyata satılabiliyor bu çikolatalar; uzun, üçgen ve sert olması nedeniyle diğer marketler kazık olarak mı kullanıyor acaba?
80'li yılların zengin çikolatasıdır.

Öyle kutulu falandı. Hep almanyadan gelenlerin veya zenginlerin buzdolaplarında bulunurdu.
Çocukken babam haftada bir kere alırdı bana.Çok severdim yerdim.Şimdilerde bimde satılıyor ama eski tadı yok.
neye batırırsam batırayım sevemediğim çikolata. ben biraz deliyim de.. *
bitter olanının insanı nirvanaya eriştirdiği çikolata. her canlı bir kere tatmalı çikolatası.
Tadı güzel tamam ama abartıldığı kadar lezzetli olduğunu düşünmüyorum. Hem yerken Birkaç dişi de kaybediyor insan. Çokomel daha güzel bence.
kelime anlamini carkifelekten ogrendigimiz aslinda sadece cikolatasal olan bir sozcuk...bir lezzet patlamasi... ilk yiyenlerin ne var bunun icinde yaaaaaaaaa dedigi cikolata cesidi!
güzel çikolatadır.. ve aklıma kahveyi getiren çikolata oldu şu an.. kalkıp bir nescafe yapıcam......
400 gramlığı bim de 4,95 lira. bu fırsatı kaçırmayın.
Su cikolataya zengin cikolatası dediklerinde cıldırcak gibi oluyorum elim.ayagım titriyo ya bimde 80 kurus degil mi bu cikolta aglicam ne zengini ya gidin alın susun.