bugün

ölmeden cehennemlik olmak gibidir.azap dünyada başlar.devamlı isyan ettiğiniz için de ahiret de elden gider.
birisinin tadını kaçırmak için o kişiyi titiz ve psikopat bir kadınla evlendirmelisinizdir.
adolf hitler' in kız kardeşiyle evlenmek gibidir. herşey sorun olur, evin içinde hep tedirgin olursunuz.
(bkz: bree van de kamp)
(bkz: karım beni çamaşır suyuyla yıkıyor)
cinsel hayatı kötü olan kadınlar kendilerini temizliğe verirler. Bu da aklınızda bulunsun beyler.
Mesela yengemin evinin dağınıklığıyla eniştemle arası bozuk teyzelerimin evi pırıl pırıl olan evlerini ortaya örnek sunuyorum. Orantıyı siz kurun.
Titiz adam için sorun olmayacak ama pasaklı herifleri bıktırıp kaçırtacak evliliktir. Sen en iyisi kendine bi pasaklı karı bul la, böylece ceset kokuna talim atarsın.
Istırırım, yalarım bile.

Çünkü titiz biri olduğumu düşünürüm. Olduğu kadarıyla. Tabii aşırıya kaçmadığı müddetçe.

Titiz kadın istemeyen erkek biraz şeydir... Neyse boşverelim (bkz: gb)
Olması gereken kadındır. Titiz değilse kendine debakamaz aq buram buram ter kokar o kadın ıyk. Bazen aşırıya kaçmakla birlikte titizim sevgilim de titiz. Neyse ki pasaklı değil ayy hiç çekilmez sırf bu nedenle terk edebilirdim.
Hijyene ve gizliliğe önem veren erkeklerin seçeceği evlilik türü.