bugün

tabi ben tanımadan, sadece okuyarak çok zeki adam demiştim. bi de tanıdık, gerçekten çok zeki adam. çok eğleniyorum.

tanım olarak da şey;

anonim hesap. amk asmalı konakta ahiretliğine ant veren goca gadın gibi hissediyorum kendimi.
hangi bayrağa hizmet ettiğini hala anlayamadığım yazar.

(bkz: aslında çok iyi biliyorum ama söylemiyorum)
trollll olma yolunda istikrarla azimle sebatla ilerleyen yazar.
bu gemiyi tanrı bile batıramaz dedikten sonra gemi batmış.hadi ateistler bunu da açıklayın
bedeni gemidir ölünce batar merak etmeyin.

bir yazar. kimler batmadı bu da batar, dünyaya çivi çakacak değilya
Balıkları dinamitle tuttuğunu öğrendiğimiz kalleş.
Asosyaldir.
herkesi aşağılayan ergen yazar.
memesever bir yazar veda ediyor.
Gelgitleri çok fazla olan yazar. Meme diyorsun geliyor, pipi diyorsun gidiyor.acilen maltepe üniversitesi psikiyatri bölümünde tedavi altına alınmalı.
30 yaşlarında olduğunu duyunca şaşırdığım yazardır. merhaba yaşıtcan.
Ekşiye şikayet edilmekle tehdit edilmesiyle güldüren yazar.
Bence aihm'ye şikayet edilmeli.
sözlüğü bu kadar da ciddiye almayın.

ne oldu şimdi adamı ifşa edince?

alkış, kıyamet mi koptu? bravo mu dedi birileri sana?
titanik filmindeki batan gemi'nin yazdıklarının sözlüklerin genel durumuna bir gönderme olduğunu, protesto amaçlı olduğunu anlamadıysanız zaten buralarda yazmanın, okumanın bir alemi yok.

tamam şimdi bu adam ifşa oldu ve gitsin o halde.

tarihçi seçimi kaybetti gitsin, titanik ifşa oldu gitsin, beriki gitsin, öbürü silinsin...eee kim kaldı? sikini paylaşanlar. mübarek olsun o halde.

siktir git lan titanik. yazma olum, eğlenmeyi bilmeyen adamların içinde ne işin var?

buralara penis paylaşan ergenler yakışır.
Bu insan trollük yapmadığı zamanlarda onurunu iki kuruşa satan bir troll için bu sözlükten gitti, gitmek zorunda bırakıldı.

Şu anda da burda istediğini yapmakta serbest ve yaptığı işin hakkını vererek yapıyor. Troll olmadığı zamanların Kıymetini o zaman bileydiniz de destek çıkaydınız.
Sevdiğim Bi yazardır.
kurgu gereği batan gemidir. erkek başrol oyuncusu gerçekte ölmüyor. inanmayın.
yazdıklarını tebessümle okuduğum , sempatik bir yazardı. Sağolsun yanıldığımı Şu http://www.uludagsozluk.com/e/30072426/ entrysi ile beni bozarak gösterdi.
(bkz: bozulana buz)
Dubde. Beri ortada görünmeyen zerzevat. Sözlük nefes aldı lan.
Alemci yazardir.
https://www.youtube.com/watch?v=0-odegYlMUY

TANGO ŞECAATTiN REYiZSiZ OLMAZ.
güldürmeyi ve trollemeyi bilen iyi bir yazar..
cuma geceleri beyaz bir atın üzerinde ayasofya kilisesi üzerinde görülen nur yüzlü kardeşimizdir.
eski nikini merak ettigim yazar. gerci nick alti 2012 de acilmis.
günahım kadar sevmem ama bazen güldürüyor.

bir yazar.
(bkz: #30361203) kaplumbağa hızıyla eve giden ihtiyar.

ben de ev yolundayım panpa sırf bunu koymak için durdum;
görsel