bugün

eğer kültürlü ve birikimli bir insansa zaten bu özellikleri onun dış görünüşüne baskın olacağından bu durumu kendine pek dert etmemesi gereken tiptir. çünkü dış güzellik bugün olmasada elbet başka bir gün kaybolacaktır. fakat ilim ve akıl her zaman daim kalır.
her biri birer huri veya nuri (hurinin erkeği, ben uydurdum) olan yurdum insanının bok attığı kızdır.
120 kilo olup tayt giyen kizdir. ustelik taytin uzerine uzun bir sey giymez, daracik badiyle sokaga cikar. o bar senin bu bar benim yapar. goruntu kirliligi resmen.
sosyalliğin tip ile alakası olmadığını bilen çirkindir.
aferindir ona.

(bkz: ajdar)
(bkz: kaptan mağara adamı)
çirkin erkek bana yaklaşmasın diyen bir erkeğin gey olma ihtimali gibidir.
herkesin bir gideri olduğunu bilen kızdır. sosyalleşmek için adriana lima olmaya gerek yoktur.
bu nasıl bi mantık insan çirkin diye arkadaş ortamı olmayacak mı . nasıl böyle yüzeysel düşünebiliyorsunuz . gerçekten çok basit.
sen nesinde karşındakinin tipine bakıpta dışlıyorsun. ayrıca; sosyalleşmenin tiple alakalı olduğunu düşünmek bir cehalettir.
bir insana çirkinsin demenin ırkçılıktan hiç bir farkı yoktur. insan nasıl ırkını seçemezse kimden doğacağınıda seçemez. kısaca bu faşistliktir.
Bu insanların şişman olan versiyonları * çeşitli tiplemelerle, hareketlerle insanları güldürerek sosyalleşirler. Sporla fazla uğraşmadıkları için daha çok çeneleri çalışır ve aslında espri yetenekleri de yok değildir.

(bkz: Ata Demirer)

Zarar gelmez, eğlenceli insanlardır. * *
başlığı yazan kişiden farksızdır.
kendini,varoluşunu olumlamaya yönelik bir yöntem seçmiş insan.bunun daha az zarar veren bir yöntemi de toplum dışılaşmak çünkü toplum onu kültürüyle dışlamaya hazırdır ama o da kendini olumlamaya yaşam sevgisiyle zaten hazırdır
sosyal hayatın zirvesinde yada eteklerinde bir yerlerdeyse zikine bile takmayacağı kesin olan insan.

o zirvelerden zirvelere uçarken sen aynaların karşısında gözünle kaşınla ilgilenmeye devam et bebeğim. kendinle uğraşmaktan hayatın tadını alamadan bok böceğine yem olacaksın.
sosyalleşmenin standartı olduğunu düşünebilecek insanın, anlam-eylem ilişkisi kurmasından yoksunluğu durumu nedeniyle, anlayamacağı saçma önermedir.
nasıl yani?

tip-sosyalleşmek?

bir anlam veremedim..
en asil duyguların insanıdır.
sosyalesmeyi tiple bagdastiran insanin söylemidir.
21. yüzyılın ezik sendromuna girmiş paranoyak bir yazarın zırvalamasıdır.

(bkz: ben sana yakışıklı olamazsın demedim adam olamazsın dedim)
öncelikle açılan başlık için;

(bkz: yazar burda kendinden bahsetmiş)**
o çirkin sosyalleşemediği için bilgisayar bağımlısı olup sosyal hayattan kopup sözlüklere girip böyle başlıklar falan açar.
zekasına bakmayıp sözlük yazarı olmaya kalkan insanlardan daha insandır.

(bkz: insan sosyal bir varlıktır)
#3967176, dedirtti. biraz sazan avlama başlığı gibi gözükse de çoğumuzun içten içe düşündüğü, söylemeye içi elvermediği düşüncedir. her insanın dış görünümü çok güzel değildir, çirkin olanlar ne yapsın? evde oturup ağlasın mı? kendini camdan mı atsın? hem yakışıklılık ve göz boyama devri geçti çoktan. para ve muhabbetin sosyalleşmeyi daha çok sağladığı söylenebilir. ayrıca;

(bkz: sıçsaydın)
yazanı yazdığına yazacağına, osurduğuna osuracağına pişman eden başlıktır.
ben ne çirkinler gördüm çok sosyaldıler, ama çirkin olduğu için ortamda pek ilgi görmezler. bide neye göre çirkin, kime göre?! çirkin ama sevimli olabilir, dış görünüşe göre insanları yargılamak çok saçma! sosyalleşmek demek sevgili sayısını artırmak demek değil, arkadaş olduğumuz insanların hepsi çok mu güzel ki...
Önyargıların genel hedefi olan insandır. Fakat yaratılanı severim yaratandan ötürü mantığını çürütebilecek versiyonları da vardır netekim bu tiplerin ağzına levyeyle vurmak suretiyle ortamdan uzaklaştırmak lazım, baktınız bunu başaramıyorsunuz bulabildiğiniz ilk tekel bayiine dalıp litrelerce alkol alın ki birlikte geçirmek zorunda olduğunuz sürenin acısı azalsın.
Çirkin çirkindir ama paralıysa çirkin olsa bile yakışıklıdır.Pragmatik kadın mantığı.