bugün

yeni gelmemiş çıtır yazar.

bu da zaat ı şahanem.

https://www.youtube.com/watch?v=q0qOKPV73TA
türklüğün muhteşem üçlüsü.
özellikle sonuncusu araplardan talkan ve curcan'ın intikamını aldığı için ayrı bir sevilir.
bonkörce artı dağıtan bir yazar. tebrik ediyorum.
Tanrının yeryüzüne efendi olarak gönderdiği türk neferleri, tanrının keskin kılıçları.
kadifekaleli şizofren kezbanların korkulu rüyasıdır. kendini methetmek gibi olsun da.
türkçü bir nik alıp türklere sallayan yazar.

kim bilir hangi talihsiz ırktan. gram tarihi olmayan kürt veya ermeni olması muhtemel.
iskit saka fatih'in karşıt maddesi gibi duran yazar. neyse.
ermeni dönmesi kripto pkk lıların baş belası yuzır.
(#37111355) yani hitlerin yakıp yıktığı irk çingeneler çerkes miydi?

Irk konusunda bir şey bilmeyen yazar.

Ülkemize aldığımız hintlilere de çingene denmiş bu yüzden hint kökenli insanları tarif etmekte kullandığımız çingene çerkesler için değil çerkesler çingene değildir.

Ayrıca çerkesler kafkas halkıdır çinlilerle karşılaşmaları bir ihtimal coook eskilere dayanır resmi tarihte de cerkes çin savaşları diye bir şey yoktur.
Özel mesaja kapalı olan yazar, kendisinden özel mesaj bekliyorum.
Güzel entryleri olan bir yazar. Böyle devam etmesi dileğiyle.
Yazdıkları fena değil, yer yer sevdiğim oluyor.

Açık eksi ile göz kırptı.
kadir mısıroğlu'nun sevmediği 3'lü.
(bkz: #37332556)

adam sorarlar peygamber misin sen diye.

sapla samanı ayırt etmek lazım.
sözlükte azerbeycan türklerine karşı yazdığı terbiyesizce yazılarla kendinden bıktıran yazar.

size basitçe anlatacağım. isteyen istediği gibi anlar. azerbeycanlı türkler türkiye'de ne olarak görülür ? kardeş! türkiye'de ailesinden birisini satana ne denir ? gavat !
bu sözlüğü çok seven yazar

yıllardır buradayım

kimi pkk lı dedi ; ispatla o zaman dedim küfür etti

kimi kürt dedi ; nikime bak lan hayvanoğlu hayvan dedim gene aymadı.

kimi armeni dedi ; git babanın soyunu araştır dedim morardı.

velhasıl çoluk çocuk yatağı işte herkes aklına gelen birşeyi yapıştırdı.

la olum benim şıhım, necip fazıl veya mısır koçanı veya türevleri

veyahutta türlü götten uydurduğunu gerçek gibi anlatan tipler değil.

roman kitabından tarih öğrenmem. bilimsel olmayan hiç bir şey umurumda olmaz.
entrynin hasından anlayan yazar.
çomar ve hewalleri bik bik öttürmesiyle meşhurdur.
iyi yazardır. Yerinde tespitleri ve sözleri vardır. Eyvallah.
geri zekalı kelimesini bitişik yazan bir geri zekalı tarafından ıstakozlara merhamet etmediği için geri zekalı ilan edilmiş yazar...
zat ı şahanemi yakından tanımak isteyenler için

https://www.youtube.com/watch?v=q0qOKPV73TA

hakkımdaki asılsız haberlere itibar etmeyin.

düdüt ; la kendimizi ifşa ettik diye silik yemeyiz maşallah.
Bu kadar saçma bi entry daha görmedim.
hahayy ne farkeder ki...
(bkz: kıbrıs fatihi ecevit değil erbakan)
adlı bir başlıkta bunun gerçek olduğunu söylemiş. üzerine reddedenlere çoluk çocuk falan gibi yakıştırmalar yapmış.
fatih'in kelime anlamına bakmasını tavsiye ediyorum.
bir fetihi planlayan, uygulamaya koyan, yöneten kişiye fatih denir. örneğin fatih sultan mehmet üstte saydıklarımın hepsini yaparak bu ünvanı almıştır.
kıbrıs harekatında var mı böyle bir durum?
yıllardır planlanan askeri bir harekat var. ayrıntılar okunduğunda inönü zamanından başladığı biliniyor. ancak dönemin donanma ve hava kuvvetlerinin imkanları çıkartma yapmaya yetersiz olduğundan gerekli şartların hazırlanması için yıllar geçiyor.
ecevit de yurt dışına keyfinden gitmiyor. planlanan ve uygulamaya konması zaten kesin olan bir harekat için kulis yapmaya çalışıyor.
ve yıllar sonra birileri çıkıp yok be siz çoluk çocuksunuz bilmiyorsunuz. kıbrıs fatihi erbakandır. diyerek yıllar boyu bu harekatı planlayan, uygulayan, gerçekleştiren insanların kemiklerini sızlatıyor.
türkiye'nin durumunun neden içler acısı olduğu ortada. yandaş olmayanı bile şuursuz.
lefkoşa'daki barbarlık müzesine gitmesini tavsiye ettiğim kişidir.
orada 40'lı yıllardan beri süregelen soykırımı kanıtlayan toplu mezarlarla ilgili kanıtları görürse inönü zamanında rumlarla türkler arasında husumet olup olmadığını anlar belki. ayrıca dönemin öğrenci birliklerinin (o günlerde sivil toplum örgütleri çok güçlüydü) kıbrıs'a müdahale edilmesinin gerekliliğine dair bildirileri bile var.
eleştirilere gelince o başlıkta benim kendimle çeliştigim tek cümle yok. ecevit'in kendisinin dahi dinci bir fırsatçı gibi kendisine fatih denilmesini kabul edeceğini sanmam.
son olarak belli ki bu konuda hiç bilginiz yok. sadece inatla haklı çıkmak için türkiye tarihinin en büyük yalancı ve dolandırıcılarından birini bile övmeye razı olan bir ego var.
ayrıca incir çekirdeğini doldurmayacak şeyleri aralıklı aralıklı yazarak kalabalık göstermekle haklı olunmuyor.
Kadir mısıroğlu'nu kudurtan üçlü.