bugün

Turkiye'nin Dunya'da bilinen en buyuk ikinci markası, turkiye'nin bilinen en buyuk markasına sponsor olması durumu işte gayet açık.
fbliler pegasus kullanıp protesto etmeli bu durumu...

(bkz: antu kafası)
12 numara kafasındaki piç kurularını kıskandıran sponsorluktur.
Devletin gs'ye stadtan sonra vergi affi ustunede sponsor olmasidir.
thy ve huawei'nin sponspor olmasıyla real madrid olacaklarını zanneden kek beyinlileri gösteren durum. bu iki şirket ne kadar büyük şirket olurlarsa o kadar çok para alacağın anlamına gelmez. aldığınız paralarla vergi borcunuzu bile ödemeyemezsiniz.
''kıskanma ne olur şike yapma senin de olur'' demek istediğim sponsorluk anlaşmasıdır. fenerli arkadaşlar pegasus'un kapısında yatarlar artık. ''noolur bize sponsor olun'' diye.
şikecileri ağlatmış olan olaydır.
devlet destegiyle ne alakasi var, devlet barcelonayi da mi destekliyor?
(bkz: messi durur mu basti kahkahayi)
bir daha thy'e binmeyeceğimin göstergesi olan şey.

bi daha nah 300 lira bayılırım size. mk.
şikecilere dert olmuştur. türk hava yollarına her bindiklerinde verdikleri ücretin bir kısmının galatasaray'a gittiğini düşünmek koydu adamlara tabi. bu arada pegasus'da kullanmayın onla da trübün sponsorluk anlaşması var. kamil koça binersiniz artık.
(bkz: hayret)

kendi çalışanlarının maaşını bankadan kredi çekerek ödemekte olan tayyiban thy'den yine borçlarla uğraşıp duran galatasaray'a * sponsor olması sorunsalı. ilacı varsa önce kendi başına süreydi iyiydi.
Thy kullanmayalim falan diyen salaklari ortaya cikaran mevzu. Ulan biz de o zaman ulker falan yemeyelim amina koyim? Adidas giymeyelim falan? Kaldi ki thy'nin halihazirda zaten 3 buyuklerin sponsoru oldugu hususuna girmiyorum bile...
FENERBAHÇE YE SPONSOR OLUP, iTiBAR KAYBETMEKTENSE DOĞRU OLANI YAPMIŞTIR THY.
DORTMUND, ARSENAL, ANDERLECT MAÇLARINI DÜŞÜNEREK THY NiN DOĞRU BiR ADIM ATTIĞINI SÖYLEMEK MÜMKÜN.

BiR DE ŞUNA BAK:
-YENi MALATYA, PENDiK, FENERBAHÇE.

iTiBAR KAYBINI DÜŞÜNEMiYORUM.
thy kullanmayalım diyen fblilere küfreden gslileri ortaya çıkarmıştır.

daha bir hafta önce burak Yılmaz'ın instagram'a koyduğu fotoda caner'le birlikte diye linç eden ben miydim amk.

ulan siz ayrı bok musunuz da bunlara söver oldunuz şimdi.

Türkiye'de taraftarlık yaptığını sanan bu cahillerin alayına sokayım.