bugün

o güzelim çocukları görüp mutlu olmamıza sebep olabilen reklamdır. herkesi ağlatırken beni güldürmüştür o reklam. Bir yerlerde hala "çocuk"ların yaşayabildiğini, hayal kurabildiğini ve hayallerinin peşinden gidebildiklerini göstermiştir.
Ben o reklama bakarken fakirlik yokluk görmüyorum, bir grup çocuğun gerçekten çocuklukluklarını yaşadıklarını görüyorum.
Birgün bir çocuğum olursa, işte aynen böyle bir köyde yaşamasını istiyorum. Ben köyde büyüdüm çünkü. akşam yemeği saatinin lambaların yandığı saat olan, yemekten sonra karanlıkta saklambaç oynan bir köyde. Gündüzleri en yakın arkadaşlarla çimenlerde, topraklarda gezdiğimiz acıktığımızda kimin kapısının önünde oynuyorsak onun karnımızı doyurduğu bir köyde.
Şimdi bu reklamı görünce çocukluğum geldi aklıma, ben havaalanı inşa etmedim ama kanat yapmıştım kendime. Bildiğiniz kanat. Ağaçlara tırmanıp kendimi yerlere atıyordum uçabilmek adına...
Son cümlesi içten söyleniyorsa helal olsun dedirtir.
insanı duygulandırır. Son dönemlerde yapılan en iyi reklam.
Biletleri pahalı olsa da bu reklam içleri ısıtmıştır, insanların özellikle doğu insanının insan yerine konulması gerektiğini göstermiş ve (benim sezdiğim) doğudaki problemlerinde orada yaşayanların insan yerine konulmasıyla çözüleceğinede ucundan göz kırpmıştır.
gülümseten reklamdır.
güzel olmuştur.
çok güzel reklam fakat reklamda söylenen " türkiye'de uçmadığımız tek bir yer kalsa, dünyada en çok noktaya uçmuşuz ne fayda " sözü yanlış olmuş zira zonguldakta havaalanı var fakat uçuş yok.
güzel reklamdır vesselam. ancak asıl sorun şudur ki Türkiye deki hava limanlarının kaç tanesi işlek bir şekilde çalışıyor?
simdi biz hayaldi gercek oldu desek yine dudak bukecek denyolar cikacak onlari bosverelim ama sunuda unutmayalim durmak yok yola devam dedikce birileri hep karsi cikti. duran adam oldu. yavas gardasim yavas dedi.
aziz milletimizin duygularina tercuman olmus bir reklam.
su millet oyle aziz bir milletir ki kendine yapilan kahbelige bir sabit eder, cocuktur der ogrenir der, iki sabreder, le havle ceker, uc dort sabreder sinesini dover amma...
yetimin tek tel saci icin dunyayi yakar.
iste boyle aziz bir millete devlet bir havaalani yapmis, ucak gondermis, otoyollar yapmis, hizli tren hatlari dosemis, hastaneler, okullar, universiteler yapmis, tabletler dagitmis, ambulans ucaklar gondermis, ev sahibi yapmis cok mu? cok degil. daha iyisini daha guzelini hak ediyor bu aziz millet.
birakin bidon kafali desinler, koyun desinler, aptal desinler, got kili desinler... onlar hakaret ettikce bizim azmimiz artacak...
su reklamdaki duyguyu dusunceyi nisantasinda oturup dedikodu yapan sozun ona aydin takimi anlayamaz.
bogaza sifir yalisinda faiz geliri ile yasayan tusiad in buyukleri anlayamaz.
dogan centerdan hergun kosesinden sallayan yazarimsilar anlayamaz.
persilvanya hic anlayamaz.

on numara reklamdir.
çok güzel olmuş reklamdır ancak gidemedikten sonra dünyanın heryerine uçmuşuz ne fayda gibisinden söz söylüyorlar.

ulan edirne de havalimanı yok
ığdır da var.

ne iş.
Metroda ellerinden telefon tablet düşürmeyen bu kadar ciddi ne işiniz var diye düşündüren çocukların soğukluğu karşısında bu reklam adeta içimi ısıttı. Çocukları alıp bağrıma basmak istedim.bide bu tatlı çocuklar bize birşeyi daha hatırlattı.

Aslında bizim ihtiyacımız olan tek şey buymuş.
(bkz: içtenlik).
Buram buram yapmacık kokan reklamlardan ne kadar sıkıldıgımızı gözler önüne sermiştir bu reklam.
Devamını dileriz.

Pilotu da unutmayalım oneydi ya bi bakışıyla etkileyen yeşilçamdaki jönler kadar karizmatikti.
mahsun kirmizigul kokan reklamdir..
iki dakikada insanı ağlatabilen reklam.
feci etkileyici reklam.

"istersek geler bence." diyen çocukla daha bir etkileyici olmuştur.

uçağın geldiği sahnede aynı çocuğun selam duruşu da insanın içini ılık ılık yapıyor.

şu sıralar her şeye tepkisizim ama bu reklam çıktığında ev ahalisini susturup pür dikkat izliyorum.
uçağı indirsen de bilet fiyatları nedeniyle yine de binemezsin, kara yoluna mahkum olursun şeklinde gizli mesaj veren reklamdır. avrupa tren ile her yere ulaşırken biz rayları söküp arabayı özendiren devletin vatandaşlarıyız. bu nedenle daha çook bakarız havadaki uçağa yerden.
cem yılmazlı türkiye iş bankası, şener şenli ttnet, kıvanç tatlıtuğ ve ilker ayrıklı akbank reklamlarının da yapımcısı olan bahadır karataş ve sahibi bulunduğu filmpark ekibinin bir çalışmasıdır.

- sadece, hitap ettiği izleyici kitlesi için değil profesyonel anlamda da takdir edilesi bir çalışmadır.
reklam önemli değil efendim önemli olan icraat.

bu türk hava yolları fiyat listesidir.
http://galeri.uludagsozlu...havaalanı-reklamı-621057/

bu da metro turizm fiyat listesidir.
http://galeri.uludagsozlu...-ığdır-havaalanı-reklamı/

uçak ile 342 tl.
otobüs ile 89 tl.

devlet bize bahmiyir diye ağlıyor adamlar 400 tl verip uçak ile memleketine mi gidecekler amk!
Güzel reklamdır.
Güzel hazırlanmıştır. Hatta gözleri de doldurmuştur. Eleştirenler de anaları babaları köyden inmese şehre aynı durumdaydı. Yok fakirlikten vurmalar falan bırakın bu işleri. Ben istanbul'da oturdum da uçağa mı bindim sanki.
(bkz: türk hava yolları ığdır havaalanı reklamı)

okunabilecek tek entry için:
(#23592603)
hakkaten üzerinde uğraşılmış iş.
pilotun çocuğa selam vermesi devletimin ne denli büyük olduğunu gösteren reklamdır.
benim sizden haberim var ben seni gördüm demektir.
öylesine güzel ve zekice hazırlanmıştır ki hangi mesajı almak istersen içeriğinden onu seçip alabilmen mümkündür. vizyontele filmini hatırlatmış, izleyicinin gözlerini yaşartmıştır.

- mesleğim gereği çok uçak inişi gördüm ama bu denli etkileyici olanını hiç görmemiştim doğrusu. gözlerimi yaşartmıştır.

filmpark-bahadır karataş işidir, emeği geçen herkesin eline-koluna-aklına sağlıktır.

http://www.youtube.com/watch?v=rPc8ovK2nZ0
Güzel olmuş reklam. Çocuklar çok tatlı. Hele o selam veren veled tam fırlama. Beğendim alkışlıyorum.
Hafiften duygusala vurmuşlar, az biraz şovmenlik de yapmışlar ama yine de çok güzel bir reklam, mütiş bir anadolu duygusu yansıtılmış , insanların içini okumuşlar ,tebrikler THY.