bugün

teknik direktör olur gelirse bu yaştan sonra.
Galatasaraylıları heyecanlandıran transferdir. Adam 37 yaşında gelsin yeminle buraktan daha iyi oynamazsa ben de futboldan en ufak bir şey anlamıyorum.
bu saatten sonra sıkıntı olur...
37 yaşında olduğu için pek olumlu sonuçlar vermeyebilir. ama burak'tan daha çok iş yapar ona şüphem yok.
drogba dan daha çok yarar sağlar. Burak daha gelişir sayesinde. inşallah bekliyoruz.
henry mi?

bknz. Bitti demediniz mi lan..
gelirse burak a oranla daha çok iş yapar gelsin bence.
bu adamın koşmaya ihtiyacı yok,zira tekniği takımı yükseltmeye yetecek potansiyelde.
maliyetinden ötürü gerçekleşmeyecek transferdir.
maliyeti olmayan transferdir. henry futbolu bırakmıştır. ikna edilirse eğer ocak ta gelecek.
galatasaray da iyice hurdacı olmaya başladı dedirtecek türde bir olgu.
Webaslan.com da okunmuş haberdir. Büyük ihtimal yalandır , isterse 40 yaşına gelsin , gs ye gelirsede tadından yinmez.
gelse bile paşa paşa gelir Kadıköy'de diğer takım arkadaşlarıyla birlikte eline alır gider.

(bkz: bu filmin sonu yok)
aklı varsa bu şartlarda ki gs ye gelmez.
45 dakikalık periyotlarla oynayacaksa mükemmel transfer olacaktır. Gerçi Amerikan ligi'ni izlemişliğim yok. Şu andaki durumu nedir ne değildir hiç bilmiyorum. Bakarsınız bu yaşında, yardırmaya devam ediyor da olabilir; ancak ölüsü 45 dakika boyunca galatasaray forvet hattına nal toplatır. Şu andaki durumu bilen, amerikan ligi'ni izleyen biri aydınlatsın bir hele!

(bkz: sen gel sen gel mübarek adam)
(bkz: inşallah)
Türk futbolunun özeti olur. 37 yaş ne amk?
ancak devre arasında 15 dakikalığına gerçekleşecek olan transferdir. o da Skype'dan.
aynı takımda sabri de olacaktır. ne de olsa, sneijder'i yedek bırakıp Sabri'yi oynatan bir takımın "şampiyonluk hedefimiz" demesini sadece süper Lig'de görüyoruz kız.
gelsin en azindan futbolu galatasaray da biraktim der amma taffarel in hala burda oldugunu duyunca vazcayabilir.
açtım kollarımı bekliyorumdur.