bugün

25 ekim 2009 da, fenerbahçe galatasaray maçında -artık kimse derbi dememi beklemesin- açılan pankartlardan biridir. hatta son sözcüğündeki on büyük harflerle yazılmıştır, tabi neden öyle yazmışlar anlamadım on ne alakaysa?
(bkz: bu sarkinin sozleri yok)*
(bkz: ölene kadar mokoko)*
on sözcüğü büyük harlerle yazılarak kadköyde üst üste 10. galibileye vurgu yapılan, mor zemin üzerine yazılmış maçın en güzel pankartlarından biri.
hayatı, yaşanılan sevgileri ve hatta birçok şeyi film olarak düşündüm ve o şekilde yazıyorum.
bizde filmler hep başa sanıyor. son olmadığı gibi, mutluluk da yok. kaset bozulmuş yani aynı yerden en başa alıyor her seferinde ama artık izleyecek, dinleyecek, yaşayacak ve dayanacak, dayanabilecek yürek yok. her filminde sonu yoktur zaten. yarı da kalanlar da vardır. o an için üzülürüz, ağlarız, hayatta bir çok şeyi kaybettiğimizi sanarız. fakat şu bir gerçektir her bitiş, her yok oluş bir başlangıcın göstergesidir. her şer gibi görünen şer değildir, her şey bitti demek yanlıştır. sonuçta hayattır bu, herkes gider kalan bir tek biz oluruz vs. vs.
fenerbahçenin gassaraya karşı her branşta gösterdiği üstünlüğün parkartlarla dile gelmiş hali.
görsel