bugün

sözlükte neden fazla ilgi görmediğini anlamadığım güzel dizidir. the vampire diaries ve true blood gibi diğer vampir dizilerinden daha kalitelidir. ikinci sezonu merakla bekliyorum.
Kimin iyi kimin kötü olduğu belli olmayan dizi. Kızıl hatunu rahmetle anıyoruz, tanrı onu esther'den korusun.
boynuz kulağı geçer misali aslından daha iyi olan dizi.
Gece gece aklıma düştü lan . Klaus'u çok özlemişim.

Bir dizi.
Yeni sezona bomba gibi giriş yapmıştır.

Klaus'u etkisiz hale getiren yüzükleri halletmeleri, kaleb'in kol çıkması ,gülhayat'a benzeyen kadını öldürmeleri, annesi babası kardeşleri. Kısaca olaylar olaylar. Umuyoruz ki böyle devam eder.
Bir sürü yakışıklı adamın tepiştiği nefes kesici kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
bugun tam 10 bolum izledigim harika otesi dizi.

sirf klaus icin bile izlenir.
haftalardir yeni bolumunu bekledigim dizi. neyseki haftaya yeni bolum geliyor. uzulmeyin klaus severler.
ikinci sezonu harika ilerleyen dizi. bir ergen dizisinin spin off'unun bu kadar sağlam olabileceğini düşünmezdim.
* 2x13
Tamam finn serefsiz hersey ilerliyodu butun reziiligine ragmen ama son sahnede elijah olmesin ay inanmiyorum deli gibi agladim resmen. Tam kol da artik aileden oldu ama elijah o finn icin olmesinnnn ya.
*
acaba başlasam mıdır. bu diziden önce şu vampir şeysini izleyin yoksa anlayamazsın demişlerdi.
--spoiler--
2x14
az önce izledim. öncelikle ne finn nede elijah ölüyo. ikiside yaşıyo yani boşuna ağlamışım. ama bölüm sonunda kol rahmetli oluyo.
sonra hayley ve jack düğünlerini yapıyolar. artık onların bi ordusu var çok havalılar sdjhfghjdshg neyse işte efendime söyliyim ya 20 gün sonra gelecek yeni bölüm bu kötü haber malesef. bu arada hopee ve cami de geldiler klaus tanıttı bebeğini falan. ya o değilde hayley le jack evlenirken ağladı canım elijah yazık ona da üzüldüm. öyle işte izleyin güzel bölümdü.
--spoiler--
3 haftalik aradan sonra 2 bolum yayinlayip tekrar 3 hafta ara veren dizi.

Niye ki?? Seytan diyo sezon bitene kadar izleme de iste klaus ta olmasa..
HASAN BASRi KOLCU.
müzikleri harkulade dizidir.

https://www.youtube.com/watch?v=U_w1Up_7sbU
sezon finalinde klaus reyiz yine çıkardı ve masaya vurdu. hepsi yine seve seve onun planını yapmak zorunda kaldılar.

tanım: klaus hariç tüm karakterlerin gerizekalı olduğu dizi.
Sırf muhteşem bir yaratık olan elijah için izlediğim ama şimdiden bayan dizi. ölen ölmüyor bir türlü be ya. Sevdiğin karakter öldü diye sakın üzülme anında hortluyor. Fakat o elijah ne öyle yav takım elbiseden nefret eden ben adama kitleniyorum ne vakit görsem. Neyse vakit geçirmelik cadılı, vampirli, kurtlu dizidir kendisi.
görsel

--spoiler--
Izlemeye doyamadığımız Köken Vampirler bir de baş ucumuzda olsun istedik. The Originals serisinin ilk kitabı "Yükseliş" ekim ayında sizlerle
--spoiler--

çok sevgili go kitap bu mükemmelliği bizimle buluşturacakmış ^,^
tam başucu kitabı
klausun tipe bak ya
yok devam edemiyciiim en iyisi dizi için de kitap için de ekimi beklemek..
ay ben geldim yine *
3x1 bomba gibi başlamış dizi. evet başlıyorum ^^

--spoiler--
ay nasıl başlasam bilemedim çok özlemişim zaten çok da güzel başladı yeni sezon. öncelikle bu sezonda bizim oğlanı öldürmek isteyecekler gibi duruyor. şöyle ki eski arkadaşlarından lucien di adı galiba geliyor şey diyo şimdi bunlar köken ya biri ölürse onun tarafından vampirleştirilmiş soylar yok oluyo. finn ve kol öldüğünde 2 soy yok olmuş ve vampirler arasında soy savaşı başlamış. bu yüzden soyları ortadan kaldırmak bizim kökenleri öldürmek isteyebileceklerini söyledi bu vampir bey. sezonun bunun üzerine devam edeceğini düşünüyorum. sonunda da bi kız bişeyler dedi de unuttum neyse. ayrıca kardeşleri klausa düşman hep o sürtük hayley yüzünden. değilse bile mal o neyseee. ayrıca şu klausa daha iyi bi kız bulamadılar mı da şu sümsük camille i yamadılar. şey diyo bi de arsız diyo hayal kırıklığı diyo sen kim köpeksin de klausa öyle dersin sdkjhvjsk şimdilik söyleyeceklerim bu kadar haftaya yeni bölümde görüşmek üzere esen kalın ^^
--spoiler--
Elijah için izlediğim dizi. Ayrıca o ebleh heyli'de ne buluyorsa.
(bkz: hıh)
3x2

--spoiler--
aman allaaam bu sürtük çıldırmış olmalı!! şu hayley den nefret ediyorum hem de acayip oğlm nasıl adamı çocuğundan ayırmaya çalışırsınız geberin aq az bile yaptı. ay geriliyorum ya yazık değil mi adama ah klaus sen bunları hak edece adam mıydın * devina sürtük hayley sürtük cami de mal ve sürtük freya eh fena değil rebekah ah canım bi onu seviyorum zaten o da yok gelse keşke. elijah da yani kardeşin lan o senin Jackson ın karısı oldu hayley yeter şu sürtüğü düşündüğün. lucien midir nedir artık başlasın şu büyük oyunlar az kan görelim savaş görelim. evet heyecanla yeni bölümleri bekliyoruz.
--spoiler--
3x3

--spoiler--
görsel
şu adamı şu hale getirmeyin ağlatmayın lann.. bölüm güzeldi triston mıdır nedir o da elijah ile işbirliği yapmaya çalışıyo. aklını çelecek o minnak beyniyle güüüya. lucien de hala klaus la iş birliği yapmaya çalışıyo. klaus öldürecekken onu elijah durdurdu. çünküm onları öldürecek şey luciende imiş. ayrıca strix miydi ne onlar var bi de aya diye bi kadın o da mal. dizideki nadir çirkinlerden. ama hem çirkin hem güçlü olan yellozlardan. ayrıca yelloz dedim aklıma geldi hayley hala sürtük evet. bir de cami. ayrıca şu dizidekileri seçip mi alıyorlar aq erkekler ayrı bi yakışıklı kadınlar ayrı bi güzel ha. haaa bir de şey var triston eziğinin kız kardeşi kaçtı zapt edildiği yerden. rebekah gelsin ya.. evet daha kanlı bölümler bekliyorum kan bekliyorum vahşet bekliyorum en kısa zamanda olsun pls. bi dağıtın ortalığı oricinaliz biz diyin bi ortalığı kana bulayın çok şey mi istiyorum ~sıuhgıdh
--spoiler--
~
görsel

görsel

görsel

işte bu fuar başlasa da alsak ^^
The vampire diaries dizisinin yan dizisi olup asıl vampirleri konu olan klausun baş rolde oynadığı dizidir. Henüz başlama fırsatı bulamadım.
3. Sezonuyla devam etmektedir.