1. 1.
  (bkz: x men the last stand)
  ... matrix
 2. 2.
  dünya üzerinde yapılmış en güzel flash oyun. görsellik, konu, akıcılık... her şeyiyle bir flash oyundan fazlasını verebiliyor insana.

  oyunun konusu resident evil, 28 day later, i'm legend karışımı bir şey. üstünüze gelen zombileri öldürüyor, şehir şehir geziyor, tahliye şehrine ulaşmaya çalışıyorsunuz.

  zombilerin aşması gereken bir barikat var, sizde bu barikatı savunup, zombileri öldürüyorsunuz. zombiler sadece geceleri çıktığı için sabah tüm vaktinizi insan arama, silah bulma ve barikat tamirine ayırmak zorunda kalıyorsunuz.

  oyun iki seri halinde ve ücretsiz olarak armorgames'ten oynanabiliyor:

  http://armorgames.com/play/269/the-last-stand
  http://armorgames.com/play/1443/the-last-stand-2

  birkaç tüyoda vermek isteriz.

  popülasyon ve zombi sayısı doğru orantılı. yani kocaman bir şehirden önce daima küçük bir köyü seçmelisiniz.
  elinde sopa, kılıç, oyuncak kondom bulunduran zombilere dikkat edin. yanınızda size yardım eden yandaşlarınızı öldürebiliyorlar.
  kafaya nişan alın. çünkü vücuda gelen mermiler yarısı kadar etki yapıyor.
  yandaşlarınıza silah vermeyi unutmayın.
  2 ... benim amcamin cevresi genis
 3. 3.
  Nisan ayında gösterime girecek olan,başrolünde arnold schwarzenegger babanın oynadığı film.
  ... semsipasapasajindakiateist
 4. 4.
  Başrollerinden biri olan arnold schwarzeneggerin oynadığı, 2 gün önce izlediğim film. Yeni çıkmasına rağmen salonda iki kişiyle izlemiş olmam kafamı karıştırdı. Daha sonraları talep olur mu bilmem.
  Klasik bir aksiyon- macera suçlu- polis filmi. Güzel miydi; eh. Yine olsa izler miyim; hayır.
  -1 ... theodora kantakouzenos
 5. 5.
  eğlenceli vakit geçirmek için izlenebilecek filmlerden bir tanesidir, sizi sıkmaz bir kerelik güzelce izlenen filmlerdendir.
  ... need a naughty girl man
 6. 6.
  Beklenenden fazlasını veren matrak bir film. Aksiyon yapacağız diye suyunu çıkartmamışlar güzel şeyler denemişler; ilginç ve kısmen komik ölüm sahneleri, otomobille yapılan bir iki estetik hareket vb. işaret fişeği ile büyük anne`nin olayı iyiydi.
  Fazla beklentiye girmezseniz keyif alacağınız bir aksiyon filmi; Arnold kalp nakli ve peşine gelen motorsiklet kazası sonrası bayağı ağırlaşmış bu belli oluyor ama filmden zevk almaya mani olmuyor; yaşlanınca da iyice Clint`e benzemiş.
  1 ... con vayne
 7. 7.
  arnold schwarzenegger ve johnny knoxville'in oynadığı matrak ve ciddili karışımı bir aksiyon filmi. ben keyif aldım tavsiye ederim.
  ... avant garde