bugün

financial times gazetesinin "bankacılık" yayınının adıdır.
yazım yanlışları yapan 9. nesil yazar.. objektif olarak yazdığını düşünüyorum. haydiğn o zaaan..
hoş gelmiş yeni yazar. *
bu tam yaban çahalı taaamm. * olum utanmıyor musun len ifşa olduk diye herkese bizi ifşa etmeye? yazık ki aynı bankanın gülleriyiz, bi de benim adaşım olacaksın. pusuya yatmış da sinsi sinsi takip eder bu imam ne yazmış diye.

nuriş müdürümden aldım haberini, kaçaman olum bundan sonra, ben de seni takipteyim o zaman. *
#17432404 kanırtmak ile anırtmayı karıştıran bankacı bir yazar. severiz kendisini fakat yanlış yapıyor. dilbilgisi sıfır. *
(#17445092) entrysiyle gizli anketimizi kazanan yazardır. kendisine hediye olarak 7 tl'lik kontör ve bir şarkı hediye edilecektir.

(bkz: giripte içinden çıkılmak istenmeyen şeyler)

bu da şarkı hediyemiz.

http://www.youtube.com/watch?v=MENGXHToCCA
2020 yapımı Başrolde Samuel L. Jackson ve Anthony Mackie'nin olduğu, modern zamanda amerikalı zencilere karşı yapılan ırkçılık üzerine gerçek olaylara dayanan film. 20. yy' ın ortalarında bile Amerika'daki zencilerin şehirin belirli yerleri dışında ev ve tapu sahibi olmaları yasak imiş. işte buna çözüm bulmaya çalışan, daha doğrusu kendileri ile arkadaş olan bir beyazı da aralarına alarak buna bir çözüm bulan iki siyah adamın adım adım amerikanın zengin beyazlar bölgesine siyahları yerleştirmesini izliyoruz.
Her sene çıkan ırkçılık konulu filmlerden birisi daha olsa da ilginç ve gerçek konusu ile pür dikkat izleniyor. Konunun yer yer sakız gibi uzatılması, bazı gereksiz ve anlaşılmayan mesleki konulara girilmesi seyir zevkini kaçırıyor. Daha iyi işlense ide "mutlaka izleyin" derdim, fakat bu haliyle boş vakitte iyi zaman geçirir diyebilirim.