bugün

Londra' da bir avmde acıkıp ismine bakmaksızın girdiğim, 4 e bölündüğü halde zor yenen warrior burger ve yanında kızılcık şerbeti içtiğim, 1965 yılında amerika' da kurulmuş olan efsanevi burger zinciri. London westfield şubesinde klasik otomobilden yapılmış masalarda hayatınızda yiyeceginiz en devasa ve en leziz burgerlerden birini yiyebilirsiniz.
Burger fiyat(soğan halkası fries ve soslar dahil): £16
Kızılcık şerbeti: £2.25
Eskiden çalıştığım yerdir kendisi. Bütün yemeklerin reçetelerine kadar ezberlediğim, ünlü münlü alayıyla testis geçebildiğin ortamdır: Dünyanın en prestijlisidir. istanbulda ki iki dükkanı da kapanmıştır.
bu restaurantlarda sadece makarna nın yenmesi gerektiğine inanıyorum. mükemmel yapıyorlar. Cajun Shrimp & Chicken Pasta nın dünya da yapılabilecek en güzel makarna olduğunu düşünüyorum. sadece düşünmüyorum kesinlikle öyle. *
pahalı bir yer, özellikle alkolsüz içki içmiyorsanız yerine kahve falan içecekseniz aman diyim hiç uğramatın bile hem pahalı hem kötü... yemekleri güzel mi ehh fena değil ama pahalı...
arkadaşlarla gezmeye gittiğimiz istanbul'da cüzdanı, bir aylık maaşı bırakıp çıktığımız restaurant. garsonların yanınıza çömelip sipariş alması ilginçliğin en dumur noktasıydı...
beef fajita yemek icin gidilecek iyi bir mekan.
etiler'deki şubesinde, anladığım kadarıyla, sadece ve sadece "yavşak"* garson barındıran firma.
sevgilimle bağdat caddesinde gittiğimiz sıradan bir hamburgere 25 ytl verdiğimiz ve bir kutu kolanın 6 ytl olduğu yer. içimize oturmuştu resmen ya.
bağdat caddesi nde suadiye tarafına doğru bulunan restaurant. chicken fingers için gitmeye değer.
erdal acarın ugrak ve degisilmez mekanıdır.
(bkz: thank god it s friday)
etiler'de gereksiz pahali bir restaurant. ebleh bakisli hatunlarla jole kafalarin bulusma yeri. amerika'da bir restaurantlar zinciridir.