bugün

Varikosel teshisi konada bilir dedigim agridir.
(bkz: Varikosel)
(bkz: Hidrosel)
(bkz: Testis tümörü)
(bkz: Böbrek tümörü)
(bkz: Testis torsiyonu)
(bkz: Fıtık)
(bkz: Akut epididimit)

Vs.vs..

Hafife alınmaması gereken ağrıdır.
31 çek geçer.
Genellikle idrar yollarında iltihaplanma sonucu oluşan ağrıdır. Hemen uzman bir doktora başvurup, ağrının nedenini öğrenmek gerekir.
bol su içmek iyi gelmektedir.
Sevgiliyle gidilen ve yarısından çoğu izlenmemiş bir film sonrası çekilen müthiş ötesi bir ağrı çeşidi.

Araştırmacılar bu ağrının nedeninin filmin yarısından çoğunun izlenmemesi sonucu olduğunu düşünmekte.
Öldürür öldürür..
Lise yıllarında yiyiştiğimiz dönemler aklıma geldi. Şu an bile kötü oldum.
Gece gece gözlerim doldu.
(bkz: burdizo pensi)
Ben hayatımda böyle taşak fetişçisi görmedim.
Edit: ne zaman bi başlıkta @2 olsam başlk bana kalyor
ağrı kesicilerin fayda etmediği ve çaresiz kaldığı ağrıdır. dünya sağlık örgütü, söz konusu ağrıya çare olacak ilacın geliştirilmesi için ülkelere acilen çağrıda bulunmalıdır.
Darbeye karşı tepki veya iltihap olaral iki şekilde çıkar ikincisi hakkında bir uzmana görünün ilki için zıpla geçer.
Erkeklerin adet sancisi. Cok fena bir seydir. Hayattan zevk alamazsin.
varikosel olabilir kardeş doktora bi avuçlattır.
Şişlikle birlikteyse fıtığı işaret eder. Allah şifa versin. Doktor şart. Bir an önce hem de.
dikkate alınması gereken ağrıdır.. iyi bir doktora gitmeniz gerekir..
zira her damarlı testisi varikosel diye geçiştirip ağrı kesiciyle evine gönderen doktorlar vardır...

son zamanlarda beni benden alan ağrıdır...
bir uzmana görünmek farz oldu..
bence varikosel değil bu.
hidrosel de olabilir, fıtık da du bakalım.
geçen ay başıma geldi bir kaç gün sürdü çok korktum acaba prostat kanseri mi oldum dedim.
askerde başıma gelmişti, ortamdan dolayı, uzun süre cinsel ilişkiye girememiştim.

en nihayet 31 çekmiştim maalesef.

tabi bu hastalık belirtisi de olabilir, dikkatli olmayı gerektiren bir ağrıdır.

not: 18 ay askerlik yaptım.
uzun süre ejekülasyon olmadıysanız ağrı olabilir. çünkü erkek belirli bir aralıklarla testisin içindeki spermleri boşaltmak zorundadır. eğer testis boşaltamazsa doğal yollarla ya uykuda rüyalanma yaparak ya da büyük tuvaletinizi yaparken spermler dışarıya çıkartarak testislere yeni spermlerin girmesini sağlar. ikinci bir ihtimal ise ilişki sırasında ya da masturbasyon yapıp boşalmadıysanız bu testislerde ağrı yapar.
çok oturmaktan da olabilir, fazla sıkı pantolon giymekten de...

Tıbbi açıdan ise "varikosel" habercisidir. yani testisi çevreleyen damarların genişlemesi sonucu baskı yapmasıdır.
görsel
bacaklarının arasında bir şey olmayıp bacaklarını ayırarak oturma diye empati yapan dişilerin bilmediği gerçeklerdendir.

allah bunların eline düşürmesin adamı maymun ederler. kardeşim tahrik olmuşsun depoyu boşaltmalısın yoksa geçmez.
enfeksiyonun vardır bro.
bakteriyel ya da viraldir şüpheli ilişkin yoksa çak tineri söker atar.