bugün

kes lan sesini leş kargası. birbirinizden farkınız yok.

https://www.youtube.com/watch?v=WgcjaGTNP6U

demirtaş'ın terörist abisi:

http://www.sarizeybekhabe...ad/image/demirtaş%202.jpg
(bkz: Bu neyin kafası)
Terör on yıldan beri değil otuz yıldan beri var.hdp de pkknın uzantısı.6-7 ekim olaylarında halka sokağa çıkın diyen,dağda kardeşi olan,kandile giden ve peşmerge kiyafetleriyle poz veren demirtaşın kendisidir.terörist aramaya gerek var mıdır hala.
Puşta bak amk diye konuşturtan yazar beyanı. Anlamadığım hdp'liler de akp'ye atıyor mhp'liler de bu rte nasıl iki taraftan birden haksız olabiliyor? Şu olaylarda görüyorum ki birleşilen tek nokta akp'yi bu olaylardan sorumlu tutmak. Barış süreci olmasa neden uzlaşılmıyor derdiniz. Barış süreci olmasa hdp'yi kimse adam yerine koymazdı. Barış süreci varsa akp sayesinde vardı. Barış sürecinden önce her gün şehit haberleri geliyordu o zaman alışmıştınız ağlamıyordunuz da şimdi akp yüzünden mi oldu yani? O kadar zaman şehit haberi gelmediyse de akp yüzünden. Hayır hadi akp yüzünden olsun önce hdp'ye, pkk'ya vs. Salla sonra bu konuya gel bari.
Ulan millet vicdanını rahatlatacağım derken aklından beyninden ne fedakarlıklar ediyor arkadaş.
bizzat yapmasa da alenen destek vermesiyle alakalı olaydır.
Sırf Rte gitsin diye teröriste domalan zihniyetten değildir.

Pkk'ya erzak götüren, cephane sağlayan, türkiye cumhuriyetini tehdit eden vatan hainleri hdpli vekiller değil miydi?

Barış sürecinde bile anonim olarak askerlerimizi şehit eden pkk değil miydi? Suruç'taki patlama sonrası polisimizi şehit edip süreci bitiren bu vatan hainleri değil miydi?

Pkk'ya terör örgütü diyemeyen, yaptığı eylemleri eleştiremeyen, alenen terör örgütünün meclisteki varlığını sürdüren bir partiden bahsediyoruz. Ve rte başa gelmesin diye bu partiye oy vereceğiz öyle mi? Sizin soluduğunuz havayı sikeyim ben.
soyunda terörist barındıran ve teröre bir fiil destek veren partiden ve adamdan bahsedilen olaydır.

sorsanız terör kötü, savaş kaka. ayy ne kadar da iyi adamlar değil mi?

ülkede, kanunlarda kimin neyin terör ve terör yanlısı olduğunu araştırıp okuyun biraz a.koduklarım.
hdp meclise de girdikten sonra pkk neden saldırsın ? Demirtaş silahları bırakın dedi diye kötü mü oldu terör örgütüyle ben bunu düşünüyorum. hdp nin kendi içinde de tek kolda olduğunu düşünmüyorum. kendi içlerinde ayrılar bana öyle geliyor. ama her neyse bu saldırıların sebebi akp dir bunda da netim.

zamanında çözüm süreci diye Kürtlere oynadı şimdi de terör var üstüne üstlük hdp meclise girdi diye de milliyetçi hatta faşist kesime oynuyor.

çok iyi biliyorlar Eşşeği önce kaybettirip sonra buldurmayı.

sadece akp değil hepsine de duamdır : Siyasetiniz Batsın boyunuz da altında kalsın.
oyunu kime verirsen ver istersen de dağa çık. ama biraz da kitap oku, dünya görüşün olsun.
Pkk sizi tükürüğüyle boğar diyen hangi partinin millet vekiliydi?
Bu ülkeye ne verdinizde ne istiyorsunuz HDP.
Tiriri hdp viyi dimirtiş yipti zinnidinlir. Beyin yok. Demirtaş'ın bir dağa çıkmadığı kaldı. Oda buralara gelemeseydi okumasaydı oda çıkardı. Doğu neden fakir çünkü fakir kalsın ki senin gibi cahiller yetişsin isteniyor. Fakir bırakılıyor.
Hala anlam veremediğim düşüncede insan sayısının hayli fazla olduğunu göştermiştir. Silah, yemek yardımı; pkk sizi tükürüğüyle boğar, biz sırtımızı pkk ya dayadık, özerklik ilan ediyoruz gibi açıklamalar yapanlar hdp vekilleriyken hala hdp nin pkk ile alakası olmadığını düşünmek, genel olarak düşünememek. Sanırım çıkıp biz pkk lıyız demeleri bekliyor bu kesim.
(bkz: allah akıl fikir versin)
buna bak da sonra ver HDP'ye oyunu yüreksiz şeytan. http://www.kansizvampir.c...nin-partisi-olmamas1.html
yaşı seksenlere hatta doksanlara yetmeyen ergenlerin çıkarımı. senin kıçı boklu akpenden daha köklü ve eski bir terör örgütü oluşumu!
Adam sorgulayın demiş ama üşenip de kendi sırgulamamış hayret. Beyin yerine idrar kesesi taşıyor mübarek.
Beyin vücudu terk etmiş adamın haberin yok. Boş boş konuşuyo güya entelektüel. dam üstünde saksağan gel bize Sometime sometime (!)
Ulan terör otuz yıldan beri var. Bu yüzden tek suçlu rte değil. Tamam rte terörü tetiklemiş olabilir ama o başlatmadı.
suç rte nindir doğrudur fakat orospu çocuğu teröristlere oy atanda en az onlar kadar orospu çocuğudur. hdp ye oy atacağına chp veya mhp ye oy at ama sakın hdp deme adamlar devleti tehdit edecek kadar küstahlaşabiliyorlar biraz işlere mantıklı bakın bi boktan kurtulmak için daha büyük boka atlıyorsun ama kime anlatıyorumki bi çok mal şimdi eksilemeye başlar.
Bilmem farkında mısınız? Demirtaş Şuan cizreye gidiyor.200 kadar köşeye sıkışmış eli silahlı teröristi kurtarmaya.

Siz hala zerre utanmadan, "terör ile hdp'nin ne alakası var yaa" diye kendinizi kandırmaya devam edin.Terör örgütüne terörist bile diyemeyen bir yapıya verilen destek, sadece ve sadece terörün meşrulaştırılmasına yarıyor, yaradı, yarayacak.
adama sormazlar mı "pkk silah stoğu yaparken" sen neredeydin diye?