1. 1.
  zamanında steve vai ile calısmıs davulcu.
  1 ... hendrix
 2. 2.
  eşşek kadar bir davul seti kullanan yardırmış davulcu. Ayrıca evet. O setin hepsini kullanıyor.Ha ayrıca, 5 cross kullanan davulcu!!!

  http://img7.imageshack.us/img7/5306/bozkit3.jpg
  1 -1 ... double cross
 3. 3.
  bir çok bateristin feyz aldığı adam. teknik konusunda aşmıştır. son olarak kornun albümünde yer alacağı söyleniyordu ama duyduğuma göre yolları ayrılmış. 50 küsür yaşında olmasına rağmen korn için stüdyoya girdiği videoyu izleyip yok artık lebron james demiştim. o yaşa o kondüsyon valla helal olsun.
  1 ... johnnyturhan
 4. 4.
  korn'un son albümü olan untittled için stüdyoya girmiştir. kullandığı china zillerin tamamının piyano gibi kromatik olarak notalı olması da dikkat çekicidir.
  1 ... djarumturk
 5. 5.
  kornun son albümünde davullari terry bozio calmistir. melodic drumming ve ostinato konusunda üzerine yoktur. polyritmleri cok mükemmeldir ve kendini tamamen müzigin matemateigine adamistir. izlerken kesinlikle bu adamin 4 tane beyni var dedirtir. 4 uzvunu da birbirinden cok bagimsiz olarak kullanabilmektedir. kullandigi ziller ve davulu notalidir. davulunu piyano gibi kullanir. hatta mike portnoy bozzio dan ders almistir bir dönem. davulculugun farkli bir kulvarindadir ancak o kulvarda da kendinden baskasi yoktur.
  3 ... drumstylo
 6. 6.
  27 aralık 1950 doğumludur.

  davulların bir kısmının ölçüleri ve akort edildiği notalar:

  10" snare tuned to D
  13 - 8" x 3" piccolo toms - tuned from high C to a low C
  12" solid craviotto snare tuned to B
  8" x 3" piccolo tom tuned to Bb
  8" x 6" tom tuned to A
  4 - 10"x 6" toms G-F-E-D
  10" x 8" tuned to C
  12" x 6" tuned to B
  12" x 8" tuned to A
  13" x 9" tuned to G
  14" x 10" tuned to F
  16" x 12" tuned to E
  2 ... limit
 7. 7.
  dünya üzerinde üst düzey pek çok baterist vardır. hepsini de izlemek keyiftir ama bu adam çok farklı. bu adamın sololarını dinlemek bile keyif. o kadar akıcı, o kadar melodik. davulu filan geçtim adam zillerle solo atıyor.
  bir de bu adam için toplam 7 entry yazılması ise çok vahim bir durumdur ayrıca.
  1 ... johnnyturhan
 8. 8.
  insan olmadığına kanaat getirdiğim, davul setup'ı uzay mekiği gibi olan, hayvan ötesi davulcu. her solosu ayrı bir güzel ulan.

  ayrıca:

  http://img190.imageshack....951129117174046544724.jpg
  1 ... idioglossia
 9. 9.
  davulcu falan değildir, başka bir şey yapar bu adam.
  ... der meister
 10. 10.
  davulun(baterinin) tek başına dinlenesi bir enstrüman olmadığını söylerler ya hani gitar ya da piyano gibi, bu adamı izledikten sonra eminim bunu diyenlerin fikri değişecektir. sabahtan akşama kadar izlerim de dinlerim de bu adamı hiç sıkılmadan. garip bi adamdır kendisi. normal davulcuları unutturur size. son sözüm sana terry bozzio; "hayvansın biliyorsun değil mi..."
  ... buyuk resim gorucu