bugün

önümüzdeki saatler ve günler içinde şahit olacağımız kapışmanın olası adı.
hadi bakalım fair en dahollll ya da fair play.
pusmak yok. pusanı görürsem ittihat ve terakki aşkına müdahil olurum.
ikisini de sevmem..

ikisi de cahil ama tengir açık ara daha fazla cahil..

sağdaki her şart altında tokatlar..
Tengirbudun'a yükleneni tokatlarım. Hevalciklerle işim olmaz.
bir yazarı, bir başka yazarla karşılaştırabilirsiniz.

ama beni bu baris hemen simdi ile karşılaştırmanıza kırıldım.

neden kırıldım?
kırıldığım iki nokta var.
birincisi god of darkness nickli yazar kardeşim ki kendisi askeri personel eşidir yanlış hatırlamıyorsam ve yine bundan sonra "kardeşim" olarak hitap etmeyeceğim birisidir bu devlet düşmanının yanında saf tutmuş.

sayın god of darkness, senin kocan doğuda pkk'lılar ile uğraşırken burada desteklediğin adam pkk'ya terörist diyemiyor, pkk'yı "pekeke" olarak adlandırıyor hala.
görsel

adam pkk ile mücadeleye karşı, afrin operasyonuna karşı, ben de dahil olmak üzre afrin operasyonuna destek veren herkesi "akit" olarak yaftalayan biri.

örneğin afrin harekatına chp destek verdiğinde de kemal kılıçdaroğlu'na "sorosçu" diyen biri.
görsel

hangi birini örnek göstereyim. bakın artık kafayı yemiş, afrin harekatını küçümsüyor, dalga geçmeye çalışıyor zavallı.
görsel

bak bak, 60 günde boşaltılmış şehre boş şehre girmiş türk ordusu. küçümsüyor zavallı. oysa ki türk ordusu istese afrin'de sadece 1 saat içinde taş üstünde taş kelle üstünde baş bırakmazdı, bunu çok iyi biliyor bu zavallı devlet düşmanı terör destekçisi, ama yine de saldırmak için saldırıyor.

bunlar gibi yüzlerce entrysini daha paylaşırım, ama bu zavallı devlet düşmanı terör örgütü destekçisi ile daha fazla uğraşmayı midem kaldırmıyor.

sayın god of darkness, hayırlı olsun sana baris hemen simdi nickli abin.

bir diğer kırıldığım nokta ferrarisini satan simge nickli yazar bu başlığa gelip hakaretler etmiş, bu sefilin benden daha iyi cümleler kurduğunu beyan etmiş.
simge hanım bunu tabi ki bana olan düşmanlığından dolayı yapıyor, bunu ben iyi biliyorum, lakin bu hanımefendiye de iddialarını ispatlamasını rica ediyorum.

misal benim 6600 tane entrym var şu sözlükte, bir baksın bakalım bir tane hatalı, yanlış kurduğum cümle göstersin bana.

kırıldığım nokta şu ki bu baris hemen simdi nickli zavallı daha -de'lerin, -ki'lerin nerede ayrı nerede bitişik yazılacağını dahi bilmiyor, ama simge hanım kalkmış bu zavallının benden daha iyi cümleler kurduğunu iddia ediyor.

iddia sahibi iddiasını ıspatla mükelleftir.

ama yine de ben simge hanım'a yardımcı olmak için birkaç örnek bırakıyorum.
görsel

"cezvede ki" nedir simge hanım?

ya şuna ne demeli?
görsel

"türkiye'de ki" bunu açıklar mısın simgecim?

benden iyi cümle kurduğunu söylediğiniz adam neyin tırnak içine alınıp neyin alınmayacağını bilemeyecek kadar cahil, tümce bütünlüğünden bihaber.
görsel

hani ya şuradaki tırnak işareti. tırnak işareti koymaya çalışmış, kesme işareti koymuş hadi onu kabul etsek de işareti tümce sonunda kapatmamış. ne bilsin bunları bu barzo?
görsel

girdiği tüm entrylerde anlatım bozukluğu, imla hataları dolu, ama simgecim bana olan kininden dolayı kalkmış bu barzonun benden daha iyi cümle kurduğunu söylemiş.
yahu bırak iyi cümle kurarak yazmayı, karşımda canlı konuşsa arka arkaya 2 cümleyi usturuplu kuramayacak bir adam bu.

sevgili ferrarici simge, 6600 tane entry girmişim, sen bana bu 6600 entry içinde yukarıdaki gibi 10 tane imla, yazım hatası göstersene.

yok gösteremiyorsan da çık özür dile, affederim ben, korkma, özür dilemek de erdemdir.
Kavga etmeyin olm ikinizde islam düşmanısınız ayıp oluyor. fsfhdhlhfsj
tengir vs gübre olsa gübre kazanacağı için sonucu belli olan vs evet.
Aktrol götlerine gün dogmus burada.
Tengir alir ama baris hemen de o kadar kötü biri degildir.
Türkçü vs pkklı.

Böyle bölücü piçler uzaktan konuşur anca.
Tengir budunun eze eze kazanacağı versustur.
ikisini de severim ama tengir hemen simdi'yi daha kaliteli buluyorum.

her iki ablama da selam olsun.
o günden beri kafam pırıl pırıl amk. evet.

görsel
Al birini vur ötekine.
benle de birilerini karşılaştırsanıza la, özendim şimdi.
her iki yazarı da zevkle okurum.
yeni bir şeyler öğrenme olanağı sunan yazarlardır.
birbirlerine sataşma ve sallamaları ise ayrı bir tatdır.
bir sağcı ve bir solcunun konu ve olaylara farklı yaklaşımları konusunda örnektirler.

bir tespit: her ikisi de dürüsttür. düşüncelerini kaçar-göçer yapmadan "adam" gibi söylerler.
sözlük yavşaklarının bu yönleriyle bu iki yazarı değerlendirmeleri son ahlak kırıntılarının-varsa delili olacaktır.
hahhahahaha!
baris hemen simdi'ye hakaret olan karşılaştırma.
baris hemen simdi yaklaşık 1,95 cm boyunda (kendisi diyor) dev gibi adam. muhtelemen fit biridir. tengir budun'u resimlerinde görmüştüm 1,80 var ya da yok kilolu yaşlı biri. hakaret olsun diye demiyorum, yaşlanınca bizde öyle olacağız eğer kendimize bakmazsak. her neyse baris hemen simdi o yüzden tek yumrukta canını alabilir.

entelektüel birikim bakımından ise baris hemen simdi hepimizi tokatlar. tengir budun'un da bilgi birikimi olsa 80-90 yıl önceki, boş milliyetçi tezlere inanıyor.
ikiside donuzumda. Ne şeytanı görürüm ne eüzu çekerim.
hülya avşar ile gülben ergen gibiler. ikisi arasında yedi fark bulana tatil paketi hediye edeceğim.
chp hevaliyle hdp hevalini karşılaştırmak yersiz,

artık onlar tek fücut.
Al birini vur birine salla salla vur duvara.
iki (bkz: sugar daddy)nin kapışmasıdır.
Tengir budun Romalıların,hititlerin,luvilerin,truvalıların türk olduğuna dair iddiaları vardır

Baris hemen simdi denilen zevat ise kommagene ve asurların Kürt olduğunu iddia eder

Sonuç: bu memleket böyle işte.
Alkolik bunu beyendi amk.

çok ilgi çekmeyen versus. Çekirdek almaya değmez.
şu sıralar sürtüşmenin dozunu artıran iki adet yazarımsı. yakında bu sözlükte bir savaş çıkabilir. birisi doğru düzgün türkiye'nin varlığı ve bağımsızlığını müdafaa eden bir entry dahi gir(e)meyen ve kendini hürriyetperver sulh sever biri gibi zannetmekte, öbürü habire sözümona milliyetçilik güderek farkında olarak veya olmayarak popülizmin dibine vurmaktadır. çekirdekler hazır büyük savaşı bekliyoruz sözlük olarak...
budun ne olum?
Tengir budun Türkçe yazıyor en azından okunuyor göz yormuyor kurallar var bir nizam var. Öteki şahıs ne yazıyor neyden bahsedip ne anlatıyor bilen varsa beri gelsin. Kendi çapında bir dili var takılıyor. Evet.