bugün

Annesi ev temizliğine giden bireyin utancıdır.

Evet arkadaşlar, maalesef böyle rezil bir annem var. Sakat olmasına rağmen zorla çalıştırıyorum ama yine de kıymetimi bilmiyor. Getireceği üç kuruş para, internet masrafımı bile karşılamaz.

Bıktım senden fakir kadın. Cam silerken düşüp öl de kurtulayım artık. Yani.
(bkz: dikkat çekicem diye camdan atlayan çocuk)
çok rahatsız edici bir utanma şeklidir. ekmek parası için uğraşan bir kadıncağızdır söz konusu olan neticede.
Karakteri , şerefi , halsiyeti olmayan , asıl o eli öpülesi ananin utanmasi gereken hayırsız evladın attığı başlıktır.

Allah kimseye öyle evlat vermesindir.
Bu utancı paylaşmıyorum aksine zamanında beni ve kardeşlerimi okutabilmek için ev temizliğine yani gündeliğe giden annemle gurur duyuyorum. Zaten temizliğe giden annesiyle gurur duyan ile utanç duyan arasındaki fark şöyle ortaya çıkıyor.
Ben, bir dönem gündelikçilik yapan annemden hiç utanmadım aksine gurur duydum ve sağolsun beni okutup iyi bir iş sahibi yaptı ben de ona güzel bir ev aldım.
Başlığı açan yazar ise kendi ifadesine göre gündelikçi annesinden utanıyor ve internet parasını bile ödeyemeyecek durumda.

işte utanan ile gurur duyan arasındaki fark apaçık ortada.
ikinci el analarınızı getirin,yerine size el değmemiş, sıfır, laylon poşettinde, yeni bir ana verelim, evet şimdi 1 dakika içinde arayan herkese yeni analar yarı fiyatına .çakma değil çin malı değil birebir kopyası .
Zeka eksikliği yaşayan yazarın açtığı başlıktır.
Annenin senden utanması gerekiyordu.Yanlışlık olmuş.
Senin gibi bir evlada sahip annenin utancı daha büyüktür, emin ol.
Yani O'nun utancı, seninkini döver!!!
annene söyle de seni çamaşır suyuna yatırsın.
namuslu ve emekçi bir anneden utanan bir malın beyanatı.
annen acaba bunu diyeceğini ve utanacağını bilseydi doğurmak ister miydi seni?
Yazık la kimin çocuğuysa.
Troll olucam diye b.ka bulanmak bu olsa gerek.
Bir olay karşısında hissedilen(!) duygu.
Söz konusu bir utanma mevcutsa, bu yazarın annesine olan utanci değildir. O alin teriyle, emeğiyle çalışan kadının senden duyduğu utanctir.
Günlüğü 150 kaat amk keşke bende gitsem. Neyden utanıyon mal.
tabi annemin çalışmasına nasıl müsade edebilirim diye düşünmeyen bir kimse bu başlığı çok normal bi şekilde açar...
annen bu başlığı ve yazdıklarını görse malum gece niye başım ağrıyor demedim de bu gerizekalının dünyaya gelmesine vesile oldum diye kendisini öldürür pis troll.
Bir beyan.

Annen seni de temizlese keşke.