bugün

Bayılırım özellikle cam silenlere.
Başka işimiz mi yok..
Bir erkeğin en savunmasız halidir.Ne güzel erkektir öyle.
Ben genelde evi temizlerim ayda bir. Onun harici haftalık çamaşır ve bulaşık yıkarım. Çamaşırları koltuğun üzerine sermek en büyük hobim.
Seyretmesi zevklidir. Eğiliyor kalkıyor falan.
Sevilesi baş tacı yapılası erkektir..
Ben bir tek silahımı temizlerim.

Ama

"bir silah ne kadar temiz olabilir ki?"
ben yaparım ederim dedim ama şuraya yapıştıracağım yorum gibi aynı duruma düştüm. bknz: https://www.uludagsozluk.com/e/37166134/ insanın evi ev olmayınca temizliğini birine emanet ediyorsun.
blitz bombardımanının ardından ülkesindeki yıkımı temizlemek ve düzeltmek amacıyla ülkesine yardımcı olan ingiliz askerlerinden biri olabilir:

görsel
Temizliğin kadını erkeği olmaz elbette en başta insanız temiz olmalıyız. Yardım etmeyi seven erkektir.
insan gibi yaşamayı seven erkekdir .
ben değilimdir.
ben 4 yıl arkadaşlarla öğrenci evini paylaştıktan sonra temizliğin kıymetini anladım. ütü, yer temizliği, mutfak vb. alanlarda bir süre sonra ihtisaslaşma başlıyor. ayrıca piyasadaki en iyi deterjandan tutunda en iyi parlataıcıya kadar herşeyi öğreniyorsun.
Pislik içinde yaşamayan, pis yaşamayı bir övünç kaynağı olarak görmeyen erkektir.
cinsiyetçi ayrımlardan vazgeçildiği gün şu ülkede insan psikolojinsinin geliştiğine inanacağım.
işsizdir..

erkek dediğin haftasonu evde pineklemez, gider kahveye okeye döner..

erkekleri yumuşatmanıza izin vermeyeceğiz hanımlar..

hoopp
olmayandır.. bu erkekler pislikten temizlikten anlamaz mal gelmişler mal gidiyorlar.. hayallerde yaşıyor bazı kızlarımız.. saftirikmisiniz nesiniz.
vurduruyorudur açık ve net.
Anneme yardım ederim, yorulsun mu kadıncağız. ilerde sevdiğim kadına da yardım ederim o da yorulmasın o kadar.
biraz daha zorlarsınız
(bkz: çocuk doğuran erkek) olayına bağlayacaksınız. ha gayret
karısının değerini bilen erkektir.
modern erkektir.
adamdır.
adamın dibidir.
yalnız yaşayan erkektir. (bkz: ben)*
eneee ağzından öpülesidir bence öylesi..
Temizlik yapiyorum telefona bakamiycam diyip aldatiyorsa dovulesi erkektir.
evliyse ve eşi çalışıyorsa yapmaması seçenek olamaz. ama hayatı boyunca annesi kendisine hizmetçilik eden bir erkek ise çok zorlanır ve yapamaz. (bkz: ben)

ama yapamıyorum sözlük, yapamıyorum. sonra gelsin kavgalar. lanet olsun ev temizliği.