bugün

hayatında bir kere de olsa o heyecanı, o mutlulugu; o tavan yapan egosunun verdigi zevki yasamıs insandır. ben 9 yasındayken bi kere basketbol oynarken yeni yapılan sahayı cekip tv de yayınlayacaklarını söylemislerdi. mac yaparken de şansıma ben turnikeye girmistim o basket olmustu ve yayını kesmislerdi. kanal a ydı heralde, gece saat 11 de yayınladılar o programı da aileyi de kendimi de o saate kadar beklettim kendimi televizyonda 2 sn görebilmek icin. böyle seylerle mutlu ediyoduk iste kendimizi biz de. (bkz: çocukluk)
televizyon 37 ekran ise hayli zorlanmışlardır.
lcd idi.. çabucak kırılmıştı..
görsel *
sünnet anı kameraya çekilip daha sonra ailece televizyonda izlenen tüm yazarlardır. tüm çıplaklığıyla televizyona çıkmışlardır.
Figüran olarak birkaç dizide yer almıştım ama çok az göründüm. Hatta bir kereside "sihirli" dizilerinden birinde çıktım diye 2 ay dalga geçmişlerdi arkadaşlar.. O günden beri ajanstan telefon geldiğinde sorarım; "büyü, sihir falan yok değil mi?"

Objektif tanım: yazarların televizyona çıkış şekileridir.
bende adriamana limana ile fotoğraf çekinmiştim.
görsel
2011 aralık ayında kelime oyunu'na çıkıp kepaze olmuşluğum var.
Andy warhol bir gün herkes on beş dakikalığına meşhur olacak demiş.günümüzde herkes ucundan köşesinden ekrana çıkmaya çalışıyor.sözlük yazarlarından da ekranda gördüklerimiz vardır.

bir de canlı yayınlarda telefonla arayıp arkada dolaşan tipler var.herhalde birilerini arayıp şu kanalı açın ben ordayım diyorlar.
Plazma olmasa çıkardım. Kırılır şimdi 75kg tartmaz incecik şey.
perde takarken çıkmışlığım var.
Ciddi anlamda plazmanın üstüne çıkmışlığım var.
medyadayken yani medyada çalışırken zaman zaman...
ama hiç sevmedim ve hep kamera arkalarında kalmayı ve sadece mikrofon önünde olmayı tercih ettim..
Bir zamanlar Osmanlı Kıyam dizisinde padişaha kapı açmışlığım var.sayılır mı bilmem ama çıktım resmen televizyona.
sazan.avi
bir proje için birkaç kanalda birkaç kez cikmistim. daha da çıkmam.
magazine çıkmışlığım var. show tv de.
trt 1'de yayınlanan "tam zamanı" adlı yarışmada rekor kırmıştım. normal bir birincinin alabileceği puan ortalama 13.000 civarıyken 19.950 puan almıştım. daha sonra bloomberght'de süper bulmaca'nın ağustos ayı şampiyonu olmuştum. izleyenler bilir, önce gün şampiyonu oluyorsun, sonra diğer günlerin şampiyonlarıyla yarışıp hafta şampiyonu, en son da diğer haftaların şampiyonlarıyla yarışıp ay şampiyonu oluyorsun. toplam puan rekorunu kırmıştım orada da. en son da süper bulmaca 250. özel bölüme çağrılıp meşhur yusuf'la kapışmıştım ama adam önceki 249 bölümde çıkmış bütün soruları ezberleyip gelmiş, sorular da oradan çıkınca eleman yenmişti beni. o gün bugündür televizyona tövbeliyim.

sonuç olarak 5 kere televizyona çıkmış oluyorum.
Yerel tv kanalına 6 yaşındayken bir şarkı yarışmasına katılmıştım.
yarışmada mahsundan bebeğim benimi söyledim ve 1.oldum. ödülde kumaş ve anahtarlık vermiişlerdi.
ntvspor, atv, ahaber, yerel kanallar, yerel ve ulusal basın vs. olmak üzere çok medyatik bir adamım.

evet, kocaelispor taraftarı olarak *
babamın başkanlık seçiminde roportaj yapmışlığım var yayınlandığı hakkında fikrim yok.
Cok guzel hareketler bunlar a sinifça gitmiştik 3 hafta gozuktummu acaba diye bekledik ailecek mk bundan 5 yil onceydi

Ata demirer in geldgi gundu sans eseri hemen baslangicta okul isimlerini soylerken soyle bi ayaga kalkmistim ellerimi acmiştim gozukmek için bir bucuk saniye gozukmustum tv basinda ailecek uçmuştuk mk sanki rol yaptim yada mikrofonu bile almamamistim mk.
tüplü televizyonumuz sayesinde piknik bile yapmışlığım vardır.
stv de kelime zinciri diye bir programda yarismistim. para kazanamamistim ama ortam fena degildi. kamera arkasinda neler oldugunu gördüm en azından.
lig tv de yıllar önceki bir Bursaspor- Trabzon maçında kale arkasında görmüşler beni. başlık ünlü demiyor zaten çıkmış diyor. bizde bir türlü çıktık işte.