bugün

cok parasi vardir. o degilse gamsizdir. buda yanlissa mala kiymet vermiyordur.
apple marka kullanıyordur.
zaten bu telefonların ömrü en fazla 3-4 yıl. kılıf taksan telefonun kalınlığı iki katına çıkıyor. gerek yok. ekranı çizilmesin diye takılan jelatin gibi şey de görüntüyü bozuyor.

ben öyle kullanıyorum. et amoled e değecek birader.
Tercihi saygıyla karşılanması gereken kişidir. Ekranı yenilemek için 400 lira vermiş biri olarak cesur biri olduğunu düşünüyorum.
sonunda telefonun çatlayıp parçalanmasına razı olan insandır.
benimdir o. ince telefon alıyosun kalınlaştırmanın anlamı yok.
Iphone kullanan kimselerde bolca bulunan hareket. artistlik aramak gerekli midir düşünmesi gereksiz lakin telefonun sağlığı açısından kötü bir kullanım şeklidir.
Zevk meselesi arkadaşım. istediği gibi kullanır.
Kap siz discovery kullandim valla çok şansli oldugumu dusunuyorum elime basket topu firlattilar telefon vardi firladi 6 takla atti kiriladi çok fazla dusurdum kirilmadi artik sansimi zorlamiyayim dedim taktim kabini gene baya dusurdum iyiki takmisim amk zaten telefon o kadar inceki elinle bastirsan ikiye kirarsin kap en azindan ele gelmesini sagliyor.
gelenekselcidir. kendimden bilirim telefonun tipini göstermem lazım. muz kafası kapağı millet ne yapsın. neyin kafası bu.
Rahattır. Hele benim gibi sigorta yaptırdıysa hiç düşünmez.
risk budur diyerek kalitesini gösteren insandır. kılıf nedir lan sikikler!
Sadeliği seviyordur.
Alıyım alıyım diyip de aylardır çarşıya çıktığı halde aklına gelmeyen insandır. Ben değil bi arkadaş.
elinden öperim.
benimdir. sadeliği severim, gelenekselciyimdir, rahatım, hem zevk meselesi görünüşü daha hoş oluyor bana göre. hissetmek istiyorum. evet.

yalnız arada sırada telefon kendini şarjda sanıyor. yani bir bakıyorum telefona kocaman "şarj ediliyor %64" yazıyor.
telefonun tasarimcisina saygi duyuyordur. Adamlar srf rakiplerinden çok satsindiye dizayna tonla para döküyorlar biz 1liralik kilflarla resmen sövüyoruz.
Telefon beyaz olunca hiç iyi olmuyor. Pislik bi şey oluyor. Daha sonra nasil olsa kötü oldu ne gerek diye takmayinca telefon kısır döngü içinde belasini buluyor.
kasko yaptırdığınızda bütün o kılıf, jelatin saçmalıklarına gerek kalmıyor. Bayılın biraz daha para uğraşmayın. Kılıfsızlık lüksünü satın almak böyledir.