bugün

hakan altuna ait slow şarkı.geniş bir kitle tarafından sevilir ve dinlenir
+telefonun başında çaresiz bekliyorum.
-ee banane?
+bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.
-olm madem çalmayacağını biliyorsun ne mal adamsın sen öyle.
bir hakan altun şarkısı.
(bkz: yazık sana)
Hakan altun şarkısı.biz lisedeydik o zaman ve 2 salak kız devamlı bu sarkıyı dinleyip söylerlerdi.2 hafta katlandık bişey demedik sonra bağımızı koparıp dışladık.onlarda zaten bir süre sonra zorlandıkları için okulu bıraktılar.
cep telefonlarımızın varlığıyla geçmişte kalan bir söz dizesi.
+telefonun başında çaresiz bekliyorum, bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.
-olm titreşimde ya la.
görsel
görsel
Ne güzel şarkıydı be şarkısı.
Hakan Altun Şarkıdır. Ayrıca bizim gibi çağrı merkezi personellerinin halini anlatan tek kelimedir .
Turkcell'in son reklamıyla hortlamış Hakan Altun şarkısı.. o değil 3 gündür dilime dolandı habire söylüyorum anasını satim ama güzel şarkı hakkını yemeyelim.
unutulmaz hakan altun şarkısı.
bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.
Dinledikce bıktırmayan ve Çoğu insanın hayatında belirli bir önemli zamanını hatırlatan acı hatıraları özetleyen parcadır.Anlam doludur , iÇ acıtır.
Cep telefonunun icadından önceki zamanlara daha çok yakışan aşk şarkısı.
Bekliyorum mediamarkt ama calmayacak biliyorum.
şarkıdan bağımsız sadece bu kısmını alıp veya gerisi uygun söz ile değiştirilip mobil ve/veya android uygulama kullanarak uludağ sözlük'te yazan troller için arka fon olmalıdır. hele bir de çaresiz bekliyorsa, vasat bir troll olmalı.
telefonumun uzun zamandır çalmadığını mesaj atılmadığı resmen saat niyetine taşıdığımı farkettiğimde kafamın içinde çaldığını duyduğum şarkıdır. yalnızlık zor. her ay onca fatura öde bedava smsler dakkalar şöpe gitsin.
(bkz: düşük ram)
allahım bu şarj ne olur bitmesin diye...
saçma sapan akla gelen şarkı. evet.
bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.

çünkü beklemem sikinde değil *
efsane olmuş şarkılardan biridir. evet.
Bekliyorum ama çalmayacak biliyorum.

Edit: çünkü telefonum sessizde.