bugün

tüm milletimizde saplantı olmuş durumdur.
çok yordum telefonumu şu an dinleniyor.
Konuşurken kendi sesiniz size geri ulaşıyorsa dinleniyorsunuz deniyor. Şehir efsanesi mi gerçek mi bilmiyoruz.
Telefonumu dinleyen bazi kisi ve kurumlarin itirafidir, hatta sadece dinlenemekle kalmiyorlar, kullandigim sosyal aglardan bile hesap sorduklari dogrudur. hatta evdeki internet uzerinden de girdigim siteler vs herseyi takip ediyorlar. Dikkat edin derim.
Emin ol t.c. O kadar da işsizleşmedi.
Biri dinlese şu telefonumu cok memnun olcam. Hic olmazsa dinleyen kisi yanlislikla ararsa telfonumun zil sesini duyarim.
(bkz: yoğ amına)
Çok yorulmuştur , bırak dinlensin.
görsel

Gece gece iyi oldu bu.
Şehir efsanesi midir nedir bilmem telefonda sesiniz yankılanıyor ve ara ara karşı tarafın sesi kuyu dibinden gibi boğuk geliyorsa dinlenildiğine delalettir denirdi.
anneniz okuldan gelirken ekmek almanizi, arkadaslariniz yarin hali saha maci oldugunu falan sifreleyerek soylesin. Ne olur ne olmaz....
Akıllara gene hackman’ ın dinlendiğinden kuşkulandığı için evinin duvarlarını parçaladığı sahnenin olduğu filmi getirmiş cümle.
bazen dinleniyor diyorum sonra kim ne yapsın benim kaynanamla kavgalarımı diyip vazgeçiyorum.
Tabi tabi benimki de dinleniyor. Bıraktım sehpanın üzerine. Öylece dinleniyor.

O değil de bende 4 kilo uranyum var onu napsak? Telefonum dinleniyor. Önemli biriyim ben.
seni dinlediklerine göre önemli bir abimizsin. saygılar abi.
vasat tipleri dinleyip ne elde edecekler.