bugün

x lerin okullardan fazla olması konseptine yeni bir soluk getireceğine inandığım yeni konseptimizdir, hayırlı uğurlu olsundur.
camilerle aynı kaderi paylaşan tekel bayilerinin hazin sonudur.
tek tek sayıldıktan sonra doğru olduğu anlaşılacak hededir. (bkz: dereyi görmeden paçaları sıvamak)
camilerin sayısının okulların sayısından fazla olmasından rahatsız olan ve de alkol kullanan zihniyetin *durup düşünmesi gereken hadisedir.
cuma da olsa, bayram da olsa gideni çoksa cami sayısı da çok olacaktır, ne var bunda, arz-talep meselesi değil mi ne de olsa?
-neciiip
-efendim hilmi abi
-kap bi sigara al bana
-ama hilmi abi tekel sayısının okul sayısından fazla oldugunu düşünüyorum.Yani okuldaki eğitimin bunca sıkıntısı varken tekel bayiileri her yerde olması, üstelik okullardan daha çok olmasıu ülkemizin eğitime yönelik bu acziyeti karşısında tepkiliyim ve tekel bayiilerinden alışveriş yapmamayı tercih ediyorum
-lan bi kalk .iktir git tekel kapanıcak
-ne istiyodun abi
-kısa lm artanada bira kap gel
süper marketler gece geç saatlerde de açık olsa böyle bir durumla karşılaşılmayacaktır, çünkü bilinçli tüketiciler * her zaman süper marketi terciheder.
tekel bayileri sağda solda yasa dışı kuran kursu işletmediklerine göre sorun olmayacak durumdur...
-hayyalesselaah
-efendim imam abi
-namaza gelsene lan, cuma bugün
-ama imam abi cami sayısının okul sayısından fazla olduğunu düşünüyorum. yani okuldaki eğitimin bunca sıkıntısı varken camilerin her yerde olması, üstelik okullardan daha çok olması ülkemizin eğitime yönelik bu acziyeti karşısında tepkiliyim ve camilerde cuma kılmamayı tercih ediyorum
-lan gel buraya hutbe başlayacak
-ne istiyodun abi
-ben istemiyorum seni yaradan istiyor *
eğitime verdiğimiz önemi gösterir .