bugün

kusursuz olan insanlar değildir, kusursuz olan islamdır. bunu anlamak lazımdir.
bir Müslümanın yapacağı iş değildir. eğer yapıyorsa Müslüman değildir. zaten olayın cereyan ettiği bölge Hz Muhammed öldüğünden beri karışık. her grup sülale veya farklı fikre sahip olan birey islam dinini kendi keyfi düşüncelerine göre şekillendirmiş. ortayada enteresan bir dinsel mozaik çıkmış. bu nedenledir ki " bu olayı gerçekleştirenler müslüman değildir" dedi.
turkıye cumhurıyetının yetıstırlmesı ıstenılen dındar genclıge bır ornektır. yenı dındar nesıl de bunlar gıbı kopek olması ıtenmektedır. boylece mısırlılar kafalarını kaldıramayacak olu karılarıyle cıma , domatesı enıne kesınce hac cıkıyordıye hrıstıyan domateslerle ugrasacaklar. sızın yaptıgınız muslumanlıksa ben degılım!
o kadın masum ya da değil. oradaki insanlara kim yargılama hakkını tanıyor. sonuçta bir rezillik var ve o rezliği aa kadın hakketmiştiye getirmek çok daha vahim.
insan olmak zor zanaat.
''allahu ekber denilerek yapılmıştır''
ne olduğu anlaşılmayan bir vidyodan çıkarım yapmak, bir dini veya mensubu olan insanları karalamak iflah olmaz yobazlığın göstergesinden başka birşey değildir. ayrıca bu yaptığınızın, vidyoda iddia ettiğinizden farkı ne? siz de varsayımlarla entry yazıyosunuz. adamlar bu işi(sizin dediğinize göre söylüyorum) sözlükte değil de sokakta yapıyor. varsayımda bulunuyor.
not: yobazlığın dini ve ırkı yoktur. her kesimden ve yöreden yobaz çıkabilir.
(bkz: işte bunlar hep islam).
beyin kangreni geçiren totoş ateistleri de göstermiştir. sonuçlara atlama, etiketleme, zorunlu düşünme, genelleme * depresyona girebilecek insanların işidir. bakıyorum da sözlükteki çoğu ateist aynı kafada. siz bu kafaları bi doktara gösterin iyisimi, yollunuz yol değil. *
efendim dünyanin hicbir yerinde gercek müslümana rastlanmamistir. o yüzden islama mal edilemez. tekbir getirmek te zaten dinimizde zinhar yoktur. bunnar cahil cühela takimidir. dinde zorlama da yoktur. recm kuran'da yer almaz. savaşta bile peygamber efendimiz kimseyi öldürmemistir. cok mu abarttim ne?
yobazlıktır. linç eden recm edilmelidir.
video'da kadın hristiyan değil diyenler, müsloşların kadını görünce "nasara, nasara" diye tepki vermelerine baksınlar.

nasara: arapça da hristiyan.
akp'nin temsil ettiği din anlayışıdır. yalnız bu anlayışın islam'la uzaktan yakından alakası yoktur. akp iktidarda kaldıkça çok değil 10-15 sene sonra türkiye de bu moda girecektir.