bugün

rock fm 94,5 de yayınlanan, sony playsation'un sunduğu, bilgisayar oyunları programı.
rock fm'in sevdiğim programlarından biri.
oyun piyasasının güçlenmediği ülkemde, kaliteli bir dijital oyunlar programı.
muhabbetli geçer radyo programı. mtv'deki mutliplayer programındaki adamın biri de orada.
2011-2012 sularında trt okul'da yayınlanan, video oyunları hakkında bilgilerin verildiği güzel bir oyun belgeseli programıydı. özellikle trt gibi yerel ve devletin televizyonunda yayınlanması da ayrı bir güzeldi.

ben o dönemde 11 yaşlarında falan olduğum için, bu programı yarım yamalak hatırlamaktayım. ama izlerken keyif alırdım, ki o dönem ben oyunlara aşırı derece de ilgiliydim. assasin's creed, diablo, pes & fifa, forza horizon gibi oyun incelemelerinden tutun da, yerel oyun yapımcılarının da konuk alındığı faydalı bir programdı. 2012 yılında joygame'in genel müdürünü bile konuk almıştı hatta. konuk alınan joygame müdürü ozan aydemir'in, hem o dönemin diğer joygame oyunlarından, hem de yılların eskitemediği wolfteam'den bahsettiği harika bir bölüm var. youtube'da bulabilirsiniz. sadece joygame değil, bu diğer saydığım oyunların dışında daha birsürü oyunların incelendiği bölümler var.

ulan eski türk televizyon sektörü... gerçekten, sen çok kaliteliydin be!