bugün

Tek bi kadının da sana bağlı olamayabileceğini düşünsen yeter.
(bkz: bi sevişse rahatlayacak yazarlar).
cevabı siz değerli sözlük yazarlarından beklenen sorunsaldır. ne zaman birini sevmeye çalışsam ve sonunda tanışıp sevgili olma raddesine gelsek ondan aniden soğuyup başka kadınlarla konuşmaya yada tanışmaya çalışıyorum. tanrım lanetledin mi beni?
muhtemelen aşağılık psikolojisine girmişsin. güzel ve ahlaklı bir kızın seninle olacağına inancın kalmamış. sevmek ve sevilmek konusunda yaptığın geçmişteki hataların yörüngeni kaydırmış. olabilir bunlar. fakat özüne dönmeyi sen istemiyorsan, başka bir kız da bunu yapamaz. hadi hayırlı psikolojiler.
kelin ilacı olsa başına sürermiş. bende bu durumdan müzdaribim
maymun iştahlı şıp sevdimiyim neyim bağlanma problemim mi var çözemedim.

çok güzel kızlardan bile vazgeçtim. bir kızla tanışınca gerçi hep kızlar bana arkadaşlık teklifinde bulunuyorlar. ilk zamanlar flörtleştiğim kızı bulutlara çıkarıyorum sonra birşey oluyor büyü bozuluyor soğuyorum.

1 senede 10 dan fazla kızla flörtleşmişimdir ama olmadı. trip sevmiyorum gerçi darlamaya karışılmaya değiştirilmeye çalışılmayı sevmiyorum. o değil adım çıktı çapkın felan diye.

ha kızlar üzüldüler ama hepside evlendi. hangi kız benle flörtleşse benden ayrılıp hemen evlendiler. şair olmak şiirler yazmak belkide lanetlenmeme sevememe sebepti.