bugün

Bu ülke de sıkıntılı bir durumdur. Hadi yaş iyice ilerledi, evleneyim dedin karşına hep evlenmiş boşanmış, çocuklu kadınlar çıkacak. Hosgeldin kaosun içine.
benim efenim. 4 yıldır aynı evde tak başıma yaşamaktayım.
bu gidişle benim de katılacağım kervan. ailem evde istemiyor artık herşeyim batıyor onlara. ima etmiyorlar kendi ağızlarıyla git başka evde yaşa diyorlar.
böyle bir düşüncem var. paylaşımlı ev olayı sıkıyor bir yerden sonra. bugün feyste bir ev gördüm. 1+1, mis gibi. tek başına takılıyorsun. bir yatak odası bir salon ve banyo wc. kirasını karşılayabilecek durumdayım aslında. ama cimrilikten şey yapamıyorum. neyse, bir süre daha böyle takılalım bakalım.
Ütü ve yemek yapma gibi yetenekleri kazandıktan sonra evlenelebilecek erkek sınıfına atlamaya hak kazanırlar.
Yaklaşık 3.5 yıldır tek yaşıyorum. Çok güzel arkadaşlar.
tek başına yaşıyodur amk ne saçma başlıklar açıyosnuz.
bir süre tek başına yaşamayı becerip ve buna alıştıktan sonra hayatında başka bir insana yer ayırıp ayırmayacağına karar veremeyen erkektir. kurulu düzeni vardır, bozulmasını istemez.
gömleklerimi ütülemeden giyiyorum. sizce görenlerin ne düşündüğü şeyimde mi? elbette hayır.
Benimdir, bazen acı verici anlar olsa da günümüz şartlarında kalabalık şehir vâveylâsı ile iş ve çevre stresinden sıyrılıp sessizliğin kollarına kendimi bırakıp teslim olmak gibisi yok.
Tek başına yaşamak her gece yalnız uyumak demek değil. Sosyo ekonomik durum iyi olunca gayet te keyifli. Temizlikti, çamaşırdı, bulaşıktı vs Para çokomel bu işler.

işin kötü tarafı alışkanlık haline gelmesi. 2 gün misafir olan insan 3. Gün batmaya başlıyor. Sepetliyorsun bi güzel. Düzen iyidir.

Büyük rahatlık orası kesin.