bugün

namusu 2 bacak arasında arayan kişidir.kendisi bütün kadınlarla yatabilir ama evleniceği kadın kimseyle yatmamış olmasını ister.ayrıca tecavüz kadının kendi tercihi değildir.bu tür bi olayda gerçekten seviyosan kızın yanında olursun arkadaş bırakıp gidip,rezil edip üstüne övünmek en az o tecavüz edenler kadar suçlu yapar seni.
iyi gün dostu'luğa girer. şerefsizliktir. namusun 2 bacak arasında yattğını sanan tipin davranışıdır.
kız zaten tecavüze uğramış, en azından o maldan iyi kurtulmuştur. bir de evlenseydi bununla asıl o zaman kötü olurdu.
çok afedersiniz ama orospuçocuğunun dik alasıdır efenim.

edit: bir tane orospuçocuğu da yazarlar arasındaymış, farketmemişiz...
burda bu durumu yermek saçmalıktır. insan başına gelmedikten sonra ne dese boştur. Allah kimseyi bu durumla karşı karşıya bırakmasın.
o.rospu çocuğunun önde bayrağı taşımaktır.
içerik bulunamadı.
bu nedir? sevgi vajinanın içindeki bir zardan mı ibaret oldu çağımızda. nefret ediyorum artık... bu dünyanın acımasız kanunlarından.

empati yapamayan taşlaşmış kalplerden...

ve en önemlisi, milletine sahip çıkamayan bir hükümetten.

nedir yani... bu ülkede tinerciler neden var. bu ülkenin fiyakası mı bu?
(bkz: namus iki bacak arasında değildir)

bu konu kadar polemik barındırmayan konudur. bu erkeğin şerefsiz olduğu konusunda hemen herkes hemfikir.

namus elbette bir nesneden ibaret değildir demek onun hafife alınacağı sonucunu da doğurmamalı.
eylemi yapacağın en yanlış zamanlardan biri.
tecavüze uğrayan sevgilimi bırakmam. hatta tecavüzcüyü öldürdükten sonra evlenirim bile.
saçmalıktır efendim . daha çok destek olunması lazımdır o süreçte .
normal olandır. evet.
iyi gün dostudur.
(bkz: O ç)
Bireyi bedeni için sevenlerin yapacağı eylem .
korkaklıktır.

hayat insana ne getirir ne götürür bilinmez ancak sevgi dediğimiz şey de işte böyle anlarda belli olur. bugün ben sevgilimi bırakırım diyen yarın kız kardeşinin başına bu iş gelse ne yapacak?
onu da mı bırakacak?

aksine bırakmamak, yanında olmak, destek olmak gerekir.

bir kadının yaşayabileceği en büyük kötülüklerden birine karşı kayıtsız kalmak insana uzun vadede zarar verir. o olumsuz enerji peşini bırakmaz. inanıyorsan ilahi adalet tecelli eder. inanmıyorsan karma dedikleri kötü enerji bulaşır.

basit bir konu değildir yani.
kesinlikle olay o kadar kolay değildir. kızın böyle bir şeyi atlatabilmesi için yeni bir sayfa açması gerekir diye düşünüyorum. ayrıca onu her gördüğümde başından geçenleri düşünecek ve onun için üzülüyor olacağım. bekaret zarı bence de önemli değil ama bu olanlar ağır ve ben bunu kaldıramazdım ve terk ederim. korkak ya da ne derseniz deyin.
ağır şerefsizlik içerir.