bugün

troll olacam diye saldır saçma şeyler yazan kişiler kadar ölümü hak etmiyorlardır.
tecavüzcüsü ise hadım edilip, anlına işaret bırakılmalıdır. Ölüm bazen hafif kalıyor.
Onlar senin gibiler yüzünden hergün ölüyorlar zaten. A
Sıl sen bir silah bul ve hemen o beynine sık bence. Etrafa zarar veriyor.
suçsuz insanların öldürülmesini savunan zihniyet oldukca insanlık ölüyor biraz buna kafa yorması gereken yazar soylemi.
Kalkıp istemeden tecavüz ediliyorsa bırakın bari en azından bunu seçmeye hakkı olsun.
o kadinlar da diger kadinlar gibi bastaci edilmelidir. o bunu yapan yaratiklar cin iskencelerine maruz birakilmalidir.
ruhu orospu olmuş canlı söylemi...
tecavüzü edenlerinde çüklerini keselim o zaman, sonra minik minik kese kese işkence edip öldürelim. olur mu?
Bu zihniyete sahip bireyler ile ayni havayi solumak, adaletini sikeyim dunya. Tecavuz edene de plaket verin bari. Nasil olsa bi kadinin bedenin kirlenmesine, ruhunun zedelenmesine, psikolojisinin bozulmasina vs vs vs olumune vesile oldu.
bu zihniyeti destekleyenlerin amına koyim la ben.
"ben nasıl eksi alabilirim, nasıl eksi bombardımanına tabii olurum" un vücut bulmuş hali.
nu tarz söylemlere neden moderatörler müdehale etmiyor dedirten cinsetendir, neden yapıldığı ayan beyan ortadır oysa ki...
mağdurun üzerine gitmeye çalışan bir öneri.
bu tarz söylemlere neden moderatörler müdehale etmiyor dedirten cinsetendir, neden yapıldığı ayan beyan ortadır oysa ki...
Haysiyetsiz bir tecavüz yanlısının sıçmık söylemidir. muhtemelen başlığı giren herif o kadar çirkindir ki kadınla ilişki kurabilmenin tek yolunun tecavüz olacağını düşünmektedir.
tecavüzcü başlığı açan yazara tecavüz edecek muhtemelen bu başlığı okuduktan sonra.
akp bakanı beyanatı kokan cümle. at mı lan bu?
kaliteli trolleri mumla aratan fikir sıçmığı.
Madem ortada bu kadar utanılacak bir şey var, aile kimsenin yüzüne bakamıyor, sen intihar et kurtul bu büyük utancından; o kadar sıkıntıyı yaşamamış olursun hem.

Başlığı açana küçük bir tavsiye.
zamanında beynine tecavüz edilmiş yazarın peçeteden kendi kendine doğan düşüncesi.
(bkz: trollüğün bokunu çıkartmak)
Mal yazar beyanı (bkz: alın bunu burdan) .
Mantıklı bir düşüncedir. Evet.