bugün

Vicdanını iki kuruşa satmış, toplum düşmanıdır.
Kendini kral sanan şaklabanlardır.
tecavuzculeri "Rahsan affi" ile birakan yine Chp'dir.
simdi cikip bik bik etmeyin..!
Çomarın dibidir yavşaktır yobazdır bu yasayı savunanların anası bacısı avradına aynı şey yapılsa o zaman savunurlar mı?
Oy verme yaşı 18,ehliyet alma yaşı 18, çocukluğunu yaşayamadan kadınlığa geçme yaşı 16.... Ve hala bunu savunuyorsunuz.. Yazık.. Gerçekten yazık.. Yukarıdaki resimlere binayen: eğer bir yerde bir sapıklık olduysa bunun çözümü sapıklığı meşrulaştırmak değil, sapıklığın önüne geçmektir. Peki yarın 8-9 yaşındaki çocuklar tecavüze uğramaya başlarsa? Peki onlarda ben evlenmek istiyorum derse? Onun içindemi böyle 2 saat internetten resim arayıp acitasyon yapacaksınız?
Koyundur net işe gelir gider Acun izler uyur AKP deyincede saldırı moduna geçer.
bazılar yine rıza demiş, rızası var evlenecek demiş.

arkadaşım 18 yaşından küçük birisini taciz edersen suçlusun
arkadaşım 18 yaşından küçük birsini onun rıza ile cinsel ilişkiye girersen suçlusun.
çomar deyince koyun deyince kızar bir de bunlar .
koyun olmasan her önüne konan otu yemezsin. bunu da yemiyorum artık dersin
ama yok .
Yahu siz şaka mısınız ya? Bir yerlere gizli kamera koydunuzda, sazana mı geliyoruz? Allı koyunum, önce şunu bir oku :

11- 13 yaşındaki kızın imam nikâhlısı da tahliye olacak mı?

Yargı paketinde TMK’daki evlilik yaşına ilişkin bir değişiklik yok. Geçici maddede ise ‘evlilik yaşına ilişkin bir atıf’ ya da mağdurun yaşına ilişkin bir alt sınır bulunmuyor. Bu da hukukçular ve muhalefetin eleştirisine neden oluyor. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Hukuku Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Devrim Güngör, alt sınır konulmadığı için 12-13 yaşındaki bir kızla imam nikâhıyla evlenen ve hakkında cinsel istismardan dava açılan 60 yaşındaki sanık kocanın da yararlanabileceğini örnek gösterdi. Güngör, “Düzenlemede mağdurun yaşında bir alt sınır ya da evlenme yaşına girmiş olma gibi bir kriter yok. Mahkeme, bu düzenlemeye dayanarak ‘durma’ kararı verir. Mağdur küçük 17 yaşına geldiğinde resmi nikâhla evlendiklerinde dosya ortadan kalkar” değerlendirmesi yaptı.

Şimdi sana basit dille anlatayım : 60 yaşındaki herif küçücük çocuğa tecavüz etti, çocukla aileside iş temizlesin diye evliliğe ok dedi, resmi nikah olana kadar imam nikahı kıydı ve olay kapandı!!!!

Ve siz hala bunun normal birşey olduğunu mu iddia ediyorsunuz?