bugün

islamcı cemaatlerde bu tip olayların patlamasına bulunan çözümdür.

çoh mantıklı, çoh eyi bir adım. aman ''dava''ya zarar gelmesin. dava zedelenmesin. ortada dava kaldıysa tabii...
yee muasır medeniyetler seviyesine ulaştık oleeeey.

züpper güç oldug ehonomi çoğ eyuuu yuppiii.

şu rezalete bak millet uçan araba yapacak biz tecavüzle uğraşıyoruz hala amk.
(bkz: ensar vakfı bunu beğendi).
şahsım adına inanılır gelmiş olan adımdır. kabinesinden "aile bakanının" çıkıp "bir kereden bir şey olmaz" dediği bir olay varken böyle bir adım atmalarına neden şaşıralım ki. ensar vakfı sansar vakfı bilmem ne yurdunda yaşanan onlarca tecavüz olayı kucak kucak sakalı olan insan görünümlü iblislerin savunulması korunup kollanması islamiyet gibi hak dinin arkasına saklanıp milletin göz bebeği çocuklarına gözlerini diken şerefsizlerin aklanmaya çalışılması..

burada bile hala bu olayları neden dine yıkmaya çalışıyorsunuz diyenler var. ulan güzel kardeşlerim bizlerde elhamdülillah müslümanız hem de inanan ve ibadet eden insanlarız. dinimizi kötülemeye çalışan bizler değiliz o şerefsizler. bunu ne zaman anlayacak bu kesim bilmiyorum. dinin arkasına saklanıp sapıklıklarını yapanları değilde o sapıklara saldıranlara saldırmak neresinden bakarsan bak cehalettir ötesi değil. millet din adamı kisvesi altında çoluk çocuğu taciz ediyor sonra birileri çıkıp isyan ediyor bunlarda kalkıp buna isyan edenlere"dini niye kötülüyorsunuz yaeaeae" diyorlar. o sapıklara tek kelam var mı ? yok. dini kötüleyenler insanları islamiyetten soğutan o şerefsizler tepkiniz onlara olmalı. tepkiniz onlara olduğu gün onlarda cesaret edemeyecekler böyle sapıklıklara..
" senin çocuk hangi yurtta tecavüze uğradı ? "
- söyleyemem yassahtır lo.
olayın yaşandığı okul, cemaat vs yurt isimlerinin basına yansıtılmaması bir yana dursun bence tecavüz taciz gibi olaylar suç olmaktan çıkarılmalı bu mantıktan hareketle. eğer suç olmaktan çıkarsa dolayısı ile mağdur olan kişiler polise ya da adli makamlara başvuramaz ve böylece ülkemiz de dünya taciz-tecavüz indeksi vs gibi sıralamalarda edindiği o üst sıralardan kurtulabilir.
"Ne bok derdiniz varsa kendiniz çekin, beni de rahatsız etmeyin" alt yazılı çalışma. Biz tek adama hayır derken bizi dinlemediniz, noldu bak şimdi. Beğendin mi?
yetmez eksik.

çocuğa tecavüz mü ettiler

yetmez

anasını babasını da çağırıp bademlesinler.

halkmız bu kanunu bekliyor.
siz istediğiniz kadar kapatmaya çalışın başaramayacaksınız. herkes kimin ne bok olduğunu biliyor. sürüneceğiniz günler gelecek. baskıyla hiçbir haltı başaramayacaksınız. herkes sizin koyun seçmeniniz değil. biz hiçbir hainliği unutmayacağız.
2018 yılında beyhude çaba artık öyle bir devirdeyiz ki mızrak hiç bir şekilde çuvala sığmıyor hatta çuval delik deşik vaziyette. Hiç bir şeyi gizleyemezler yeter ki gerçeklere gözlerini kapatan yüz çeviren çomarlar olmasın.
Kadın ve çocukları komple ortadan kaldırmak bence kesin çözüm.
muhalif bir kurum ise basına sızar hiç merak etmeyin.
fakat tabanlarıyla uzaktan yakından alakalı bir kurum ise, haber şu şekilde olur :

ülkemizin b. ilindeki bir kurumda 8 yaşındaki c. d. 45 yaşındaki e. f. nin tacizine uğradı.
büyütülecek bir şey yok.

yeni türkiye.

hoşgeldiniz.