bugün

prova yapmaktır.
bu piçin enikleri çocukken taş atar, biraz büyüdüğünde molotofla kız yakar, artık olgunlaştığında ise cesareti varsa kurşun sıkar.
aldıkları birer liranın hakkını vermektir.
spor merkezlerine gidecek paraları olmadığından kas yapmak için bu yolu seçmedikleri aşikardır.
arkalarında taşlamaya itenleri bulmalı, onlarında arkalarındakiler bulup arkadan arkadan....

''arkamız sağlam diye taşlıyorduk biz, sonrasını hatırlamıyorum, böyle çimento kokusu, yürürken ayak altımızda tahta parçaları falan vardı gerisini hatırlamıyorum amca'' demeleri kaçınılmazdır. * *
lan onlar çocuk, çocuk... sadistler! çocukların cezevlerine girmesi hoşunuza mı gidiyor? yanlış anlamayın da, sizden bir bok olmaz..

yani, anlamıyorum neden bu kadar kastığınızı. hükümet doğru olanı yaptı. tabii, siz hiçbir şeyin farkında değilsiniz. onlar bunu o çocukların kaşı gözü için yapmadı. hapise giren her çocuk çıkışta birer prof. olarak çıkıyor. hükümet işte tam bu noktada karara vardı. adamların yaptıkları tekrar kendine dönüyordu. cezaevlerine attıkları çocukların yarısı dağa çıkıyordu. ee, ne yapsalardı başka.

siz de bilip bilmeden açlıktan kıvranan köpek formatına girmeyin, bu kadar gevelemeyin.
asıl amaçları oynamaktır, yada taş karşılığında çikolata(çukulata, çikilota çokolota çocuk bunlar) almaktır. bu çocukları
abilerine amcalarına kendilerini kanıtlamak, büyük görünmek bu amacın başında gelir.
yan sebep olarak ücret karşılığında yapılanlara şahit olmuşumdur.
zayıf olan sebep ise, görüş itibariyle ( tırnak içinde ) " davasının peşinde " olmasıdır.
taş atan piyonlar olarak tanımlanmasının daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. çoluk çocuğu katledip vatan istemeyi bırakıp,şimdi de çoluk çocuğu kullanarak, onları ateşe atarak kürdistan adı altın da sözde devlet istemektedirler. taş atan çocukları değil de, taş attıran orospu çocuklarını temizleyeceksin ama öyle bir temizleyeceksin ki, bunu t.b.m.m den başlatacaksın.. işte size alternatif açılım.
ödleklerin alçak ve korkakça yaptığı mücadelenin kanadıdır çocuklar. Çünkü onlar çocuk ve kolay yönlendirilir, kolay harcanır. Çünkü onlar çocuk, çocuk zekası zayıftır, karakter yeni yeni oturmaktadır, çocuklar saftır, temizdir iyi propaganda malzemesi olur çocuklardan.

Bir çocuğun hiç bir mücadelesi, ideolojisi yoktur. Çocuk bir toplumun haklarını, özgürlüğünü savunduğunu düşünemez. Bir davayı savunacak kişi çocuk değil büyüklerdir. Ama bu alçak bir dava ve yöntemleri de korkakça, alçakça.

Çocukların bu eylemi kendi akıllarıyla yaptıklarını iddia edense çocuktan da aptaldır.