bugün

böyle bi anket sonucu vardı firmayı tam hatırlamıyorumda..şaşırtan dumur eden bi sonuç.
götunden becerse bile bunlar devam eder.
kadıköy zifiri bok koksa bile gene chpnin % 70le almasına benzer.
eee sonra g.t kılı veya koyun dediğimizde bize kızıyorsunuz.
Büyükşehir belediyesinin yapmadığı hizmetin hesabını ilçeye soracak kadar sığırdırlar.

Edit:Bunlar muhalefet partili diye 4 Milyon nüfuslu şehre 1 Milyon nüfuslu şehre verilen destek kadar destek veren zihniyetide sorgulamazlar.
her ne hikmetse chp belediyelerinin olduğu ilçeler bok kokuyor, neden acaba? izmir çöpten lağımdan geçilmiyor ama ordada %40dan aşağı olmuyor chp oyları
bardağın boş değil de hep dolu olan kısmını gören kesim. * adamın ülkenin içine etmesine rağmen hala nesini seviyorlar neyini savunuyorlar anlamıyorum. * gerçeklerin farkına ne zaman varacaklar ya da varacaklar mı acaba? merak ediyorum. ya da farkındalar ama çıkar için oy veriyor olabilirler de. her neyse. her ne sebeple oy veriyorlarsa tayyiple beraber go to hell.
Siz sevdikleriniz hata yapinca siliyormusunuz cok aykiri bir sey yapmadikca benim icib sorun yok .
görsel
(bkz: hülogggggg)
buna mukabil bir %26'lik kesim vardır ki bunları amuda kaldırıp çift dalsan partisinden vazgeçmiyor.