bugün

ulu önderimiz hizmet ise hizmet etti, terör desen terörü bitirdi. bunca yapılandan kim bu kadar rahatsız olur? ya islam düşmanları ya da vatan hainleri.

artık bunlara nasıl soktuysa ulu önderimiz, böyle giderse önümüzdeki 50 yıl daha çıkartamayacaklara benziyor.
sokulanı hissetmeyen kişi söylemi.
geçmiş olsun...
tıbbın gelişmesini beklemesi gereken birinin ve sokulan şeyin çıkaması ile ilgili tedeviyi bekleyen birilerinin söylemi.
Tecavüzcüsüne aşık olan kuklaları görüyoruz. Yavrucum şakirtlik akepelilik de bu kadar aşağılık olmamalı.

Siyasette sokmalı çıkarmalı tarzı seven kişilerin olduğunu gösteren durum.
kürtler devlet kurduğunda görürsün ne soktuğunu.
akepe şakirtlerinin akıl düzeyini ve işerken kendi ayakkabısını sidik dolduran söylemi.
biraz dar mı düşünüyorum bilmiyorum ama böyle bi başlık açabilecek bi insanın bu sözlüğe nasıl onaylandığı düşünülür.
akp ye oy vermekten vazgeçmeyenler için söylenmiş söz.

floresan diyorum ve çekiliyorum.
(bkz: stockholm sendromu)
Ulu önderimiz mi? Yok tanrımız .mınakoyim.
"atam ne soktuysan hala çıkartamıyorlar" deyince iyi "tayyip ne soktuysa bir türlü çıkartamıyorlar" deyince kötü.

bu iki yüzlülükle nereye kadar kemalist kardeşlerim?
fakir fukaranın rızkını soktuğu için çıkmayandır.
sadece rte'ye karşı olanlara değil tüm memlekete soktuğunun farkında olmayan, kendine gireni fark edememiş kişi söylemi.
recep tayyip erdoğan'a olan kıskançlık ve kendi önderlerinde görülen garip davranışlar buna en büyük nedendir.
Ülkeyi yönetenlere, evde kalmış aptal kızların ilk gördükleri subaya aşık olmaları gibi aşk besleyen gerizekalıların söylemi.

Adam ülkeyi iyi mi kötü mü yönetiyor ona bakmak gerekirken bunlar kaşına gözüne, allah önünde eğilip kalkmasına bakıyorlar, sonra da böyle mal mal sorular soruyorlar.

ille yanıt aranıyorsa mesela açılım belasını soktu millet olarak çıkaramıyoruz. Senin çekiliyor diye hava attığın pkk, şu anda şehirlere inmiş, hem para hem kaynak hem sempatizan topluyor. Topu topu 200 PKKlı çekilmiş onlar da hasta, yaşlı ve kadınlar.

Büyük aşk beslediğin, çoraplarını koklamak için sıra beklediğin başbakanın da şu anda burnunun ucundaki bu olayı göremiyor.

Edit: imla.
göt kıllarına nasıl soktuysa büyülemiş.
tayyip ile atatürk'ü kıyaslayan ilginç insan cümlesi. Aldırmayınız efenim.
gerçekten başlıktan da anlaşılacağı gibi soyadı bile olmayan( soyu sopu) bir zat ne sokabilirki ; çıkartılmaya çalışılsındır.

en fazla burnunu her şeye ( 'şey' e sokuyor bak) sokar; ama o da çıkarılmaz koparılır.
götüne tonla kömür kaçmış insanların haline üzülen kişinin muhtemel beyanıdır.

bir çıksa o kömürler rahatlayacak ahali ama çıkmıyor işte, girmiş bir kere ne yaparsın...
"tayyip şaşırma! sabr......., heeeeeey" kime sokmuş şeklinde sorgulanması gereken cümledir.