bugün

Tedavi gordugu ozel hastanede hekimi oldugu arkadasimin lutfettigi sir , fazla surmez kamu oyunun karsisina cikar 40 kg ile.
sevinen zırtapozlara kınalar bedava evlerine gönderilecektir.
tayyipten nefret ediyoruz ölsede kurtulsak diyoruz ama yinede yazık lan kanser olmuşsa? ama benim bildiğim tayyip epilepsi ve bu yüzden sinir sorunları yaşıyor.
Hastalık ilerliyorsa, kendi kini, öfkesi ve stresinden ilerlemektedir. Bu kadar öfke dolu bir bünye, kanserin yapamadığını başaracak yakında, bir beyin damarı tıkanacak veya kalp kasları duruverecek.

Başbakan ülke yönetmiyor, resmen tüm dünyaya ben tek siz hepiniz şeklinde kendince bir üste çıkma, gurur mücadelesi veriyor.
hayatında hiç kanser hastası görmemiş götoşların heyecanla mutlulukla bekledikleri gün.

dilerim Allah'tan başınıza, akrabanıza, ailenizden birine uğramaz o kanser illeti. dilerim Allah'tan kanser hastası bile tanımazsınız. dilerim Allah'tan biran evvel insan olursunuz.

dilerim Allah'tan kanser hastası birinin gözlerinin içine bakmazsınız.

ben baktım. uzun uzun baktım. her gün eridi yanımda, yıkıldım.

dilerim Allah'tan, bir gün düşmanın başına gelse oturur ağlayacak kadar insan olursunuz.

edit: kendine hangi sıfatı yakıştırırsan yakıştır. ama herhangi bir insanın hastalığını baz alıp, salya akıtarak buna gerçekten seviniyorsan bu götoşluktur kardeşim. kusura bakma...
(bkz: kötüler ölmez)
eğer gerçekse görevi başında bu dünyadan göçüp gidecek bir siyasetçi olacak. kanser hastasına moral vermek gerekir. ağasın paşasın. ortadoğunun sultanısın. en büyük sensin ama bir an önce git de ülke rahata ersin artık.
tayyip gitsede yerine çok adam geleceği gerçeğini değiştirmeyen bir evredir. Al babacan, Numan Kurtulmuş vs.
Allah acil şifalar versin, kendisi ve sevenleri için üzücü bir durumdur. Tayyip Erdoğan destekçisi değilim, yanlışları bence doğrularından fazla da olsa, insan insandır.

Başbakanımız ölememeli yaşamalı ki tüm gerçekleri kendiyle götürmesin bir gün açığa çıkma şansı olsun.

(bkz: yaradılanı severim yaradandan ötürü)
Eğer gerçekse onun için üzüldüm ama sonra üzülürken sırf o siysetde iken hiç bir şey uğruna boş yere can veren insanlarımızı hatırlayınca bu üzüntü yok oldu. Ama ne sevindim ne üzüldüm. Sadece allah acil şifalar versin diyorum ve bir an önce artık gitmesinide diliyorum.
Allah tüm hastalara şifa versin. RTE yi sevmiyorum. Ben de çapulcuyum. Ama sapla samanı ayırmak lazım.
keşke keşke umarım karnından sıçmak zorunda kalır bu milletin ahı öyle böyle çıkacak .
şaka maka haber doğruysa ölümü yaklaşıyor ve insanlara çektirdiği zulümden kaynaklı bir yumuşama gelmez mi insana? hani 50sinden sonra namaza başlar insan, hacca gitmek ister filan... Aldığı bedduaların acısı çıkar elbet bir yerlerden. oy vermedim, oy verenletden bazıları hakkını helal etmiyor. ülkesine, gencine bu zülmü işkenceyi yaşatan adam için üzülen insandan bile şüphelenmeye başladım. öyle de bir adam. kini öfkeyi aşılamıştır. ikiye bölmüştür !
kötü de olsa bi insanın acısından zevk alabilecek aşağılıkları göstermiştir. oyunu verme söv diren ama aşağılık olma. insanlığı muhafaza etmek gerek.
kınacılarda kına kalmaması üzerine akla gelen son evredir. her aklı başında yurdum insanının geçmiş olsun demesi gerekirken olay farklı boyutlara taşınmıştır. sevsen de sevmesen de hastalık sağlık insanlar içindir.
bir insanın hastalığını kutlayanlara acıyorum. bunların var olduğunu göstermiştir bu hastalık olayı. ben istiyorum ki sapa sağlam haliyle yıkalım. fikirlerinden vazgeçirelim. direniş öldürmek değildir, saldırı değildir, savunmadır. öyle bir durursun ki düşmanın bile sana hayran kalır. osman paşa'nın plevne müdafaası gibi olmalı direniş dediğin.
kim olursa olsun allah acil sifa versin. bir hastaligi firsat bilip dalga gecmek bize yakismaz.
öbür dünyada, bu milletin sormadığı hesabın sorulmasıyla sonuçlanabilecek durumdur. gitme ihtimalinin yüksek olduğu mekan;

(bkz: cehennem)
Siyasi görüşünüz ters olabilir, yaptığı icraatlardan dolayı sabah akşam sövebilirsiniz, hatta ömür boyu hapis yatmasını isteyebilirsiniz, isteyebiliriz. Lakin gençler bu durum başka,öyle bi illet ki bu hemde ölümcül, çoluk çocuğu, eşi dostu, sevdikleri hatta sevenleri olan birinin başına gelen bir illet, çok akrabamı dostumu kaybettim gençler bu kanser yüzünden, bilirim acısını, bilirim dağ gibi adamları nasıl yiyip bitirdiğini. Bilen bilir çapulcuyum, hemde önde gideninden, ama başbakan kanser yüzünden ölürse üzülürüm gençlik, onu günahım kadar sevmesemde üzülürüm.
(bkz: allah şifa versin)
Kanserden giderse yok yere kahraman yapılacağından korktuğum hadise. Türkler tarafından devrilmeliydi.
Yazılarımı okumuş arkadaşlar bilir ki sayın başbakanın siyasetini ve tarzını zerre kadar tasvip etmem. Dilerim bu halk kendisine icab eden cevabı sandıkta, bu millete yakışır şekilde versin. Ama bu illet hastalığı Allah'ım hiç kimseye tattırmasın. Bu insanın bir ailesi, çocukları, torunları ve sevenleri var. Yaptığı hatalar bedeli ağır şeyler olsa bile, hastalık başka birşeydir. Beddua etmek zaten inanca sığmaz. Sağlıkla ilgili beddua da bu memleketin gençliğine yakışmaz. Eğer bu durumun aslı varsa Allah yardımcısı olsun ve şifasını versin.
doğruysa geçmiş olsun, allah şifa versin dediğim durumdur. fakat ne yazık huylu huyundan vaz geçmiyor bu zat yine halkından bazı bilgileri saklıyor hastalık özel olabilir ama sen bu ülkeyi yönetmeyi taahüt eden bir başbakansın ve bu konuda halkı bilgilendirmen gerekir ya da en kısa zamanda malülen emekli olman görevi bırakman gerekir zira dinlenmeye, stresten uzak durmaya, enfeksiyondan kaçınmaya gerek vardır. bu ne hırs bu ne koltuk sevdasıdır.
Eskiden firavunlar da hasta olunca kimseye açıklanmaz göğe yükseldi denilip saklanır yerine başkası getirilmiş. Çünkü kendini tanrı gibi ilan eden diktatör firavunların hasta bir şekilde halkın karşısında olmaları onların diktatöryalarına zeval getirirmiş. Bunlar bir yana buna sevinilmez. Allah herşeyi bilen ve görendir.
sevindirici değildir, üzücü hiç değildir.
Kemalistlerin medet umduğu hastalık, bu başlıkla ve entrylerle ne kadar ezik ve ümitsiz olduklarını kanıtlamaktadırlar. Noldu asamadınız, suikast yapamadız, şimdi hasta olsun diye mi dua ediyorsunuz? Allah sizi ıslah etsin.