bugün

siyasi açıdan zikilmenin tatminsizliğini kapatmak isteyen kişinin, dildo (bkz: vibratör) özlemi çekmek suretiyle ulu orta bulunduğu serzenişlerin özetidir.

(bkz: gözünüze girer inşallah)

(bkz: üç adımda akp düşmanlığı)

(bkz: nasıl milli oldum)
(bkz: yok artık)

(bkz: bizde abarttık ama kekini kabarttık)
atın üzerinde olması gereken heykeldir.**
unakıtan markalı yumurtaların üstüne kuluçka pozisyonunda olmalıdır.
bir tarafına da gemicik konabilir, sanatçının vizyonuna bağlı tabi.
ben kayseri meydanına atatürk heykelinin yanına -ki atamızın yanına da ancak sayın başbakanımız yakışır- bir tane dikilmesini çok arzuluyorum şahsen. gerçi kendisinin ülkemiz ve şehrimiz için yaptığı onca şeyden sonra heykelini dikmek çok az kalır. bu nedenle de asıl önerim suretinin erciyes dağı'na kazınması.

(bkz: erciyes e sayın erdoğan ın sureti kazınsın)
vatan pazarlama,fakir fukara hakkı yeme,laiklik ihlali gibi mevzularda eline su bile dökemeyeceğimiz tayyip erdoğan'ın heykelinin dikilme olayıdır.türkiye'de belediyeciliğin gelişmesi açısından önemli işlere imza atan terzi fikri'nin heykelinin dikilmesine bile karşı çıkan akp'li izmir karabağlar belediye meclisi üyelerinin kesinlikle destekleyeciği olaydır.hatta sponsorluğunu da hicbiseyebosunaiclenmeyenadam nickine sahip yazar arkadaşımızın üstlenmesi gerekir.kendilerine bu konuda sonsuz başarılar dilemekteyim.*
(bkz: yaran yanlış okumalar)
kanlı ve canlı olanına domates, yumurta atamıyoruz bari atttan düştüğü anı ölümsüzleştirip ona domates fırlatalım diye düşünen kişi önerisi olabilir.. **
evet torunlarımızın küfürlerine hedef olmamamız için dikilmelidir.zira onlarda neden bu derece kendi milletine karşı hakimiyeti koparmış bi ülkede yaşadıkları için kime küfür edeceklerini bilmeliler.ha isteyen kendi heykelini diktirir o ayrı , ama yanında ufakça bir recep bey heykeli koydurupta ben yapmadım o yaptı yazdırabilir.
tayyip erdoğanın ağzı dikilmelidir.
daha fazla konuşup aklı selim sandığım sözlük yazarlarının bile beynini sulandırmaması için.
çok yazık.
(bkz: adam mıymış heykeli dikilsin)
heykelini meydana diktiren olmak kolaydır da, şanını ve şerefini insanların yüreğine dikmek zordur, hem de ne zor.
atamın meydanlardaki bronz heykellerine değil, vatansever milyonlarca yürekteki şan ve şerefine gıpta edin ki türkiye cumhuriyetini ilelebet baki kılacak, yeni atatürkler, yüreklere dikilecek şan ve şerefler peşinde koşsun.
dikerken dikkat edin kabe ye dönuk olsun yoksa küser size. bide taksim meydanına dikiyim demeyin atatürk ün yanında yeri yok.
(bkz: hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'in adamın heykeli dikilmelidir)
iran için güzel bir karardır ya da washington tercih edilebilir..
bence plakette verilmeli.halkı en iyi sömüren başbakan diye.
harc karana yazık. (bkz: kumu karıyorduk fıtık attı)
(bkz: beton tayyip)
tabi türkiye heykel gelenegi, kendisi iktidarda iken kendi heykelini kendisinin diktirmesidir, malum ankara ulus meydanında bulunan heykel atatürk ün saglıgında ve cumhurbaşkanlıgı döneminde dikilmiştir.
anadan doğma heykel isteriz. millet görsün daşaklı başbakan nasıl olurmuş.
süper öneri.
evet bence de dikilmelidir. ama türkiye'ye değil. filistin'e...
saddamınki gibi yıkmaya bir heykel lazım evet.
bundan sonraki talep okullarda Atatürk yerine tayyip portresi asmak olacaktır muhtemelen. referanduma bile gitse 2 çuval kömür bi çamaşır makinasına geçer merak etmeyin..
süper fikirdir. heykelini dikip en sivri yerine de o güzide başbakanımızı oturtmak gerekir ama.
acayip güzel bir ironidir bu yazı, tebrikler hbbia. *