bugün

nasıl boşaltacaklar merak ediyorum
deniyor ki bir sürü ak troll var.
pc leri, sandalyeleri toplanıp eskiciye mi satacaklar yoksa başka bir dükkan tutup orada mı çalışacaklar.
berat albayrak dan vazgeçtiniz herhalde ak trolleeeerrr..
hiçbir aktrolle gerek kalmayacak merak etmeyin. ingilizden, almandan gelen para suyunu çektiğinde, diyarbakır'a pasaportla gitmeye başladığında milletin kafası yerine gelecek.

ha tabi biraz geç olacak ama olsun, bu ülkenin kaderi böyle.
galiesi sana mi düştü. bunu da sen düşünmek zorunda değilsin. Her şeyi kafaya takan insanların ortak noktası düşüncelerinin her zaman olumsuz şekillenmesi dolayisiyle mutsuz olmasıdır.
hangi damadı parlatacağınızı şaşırdınız ak trollleeerr. bilale ayıp oluyor ak troller onu suçu ne, bilal in suçu ne...

kırk yılın aktrolü lucas trol değilim demiş. ne oldu kılıçdarın safına mı geçtin. vay be. fahrettin altun duymasın bu laflarını, sonra yedirmesin sana puhhahahahaha..
ooo adaylık kesinleşince kızılbaş demeler başlamış.
bn kk olsam gurur duyarım bu tanımlamalardan çünkü karşı taraf dünyanın görüp görebileceği her türden şeref yoksunluğu üzerinden tanımlanmaktadır. 75 lik adam rocky gibi devirirse sizin gidin millet bahçesinde toplu intihar edin. nasıl ülkeyi elden kaçırdık diye.
olum ora boşaltılır mı lan atatürkün şartlı olarak devlete verdiği arsaya yasa değiştirip saray yapmışız 1000 odalı nasıl boşaltalım.
millet ittifakının, kadrolarındaki en zayıf kişiyi cb adayı göstermesi nedeni ile üzerine +5 yıl daha eklenmesi gerekecek olan süredir.
seçim sonuçlarının resmen onaylanmasından 1-2 hafta sonra kemal kılıçdaroğlu yemin ederek türkiye cumhuriyetinin 13. cumhurbaşkanı olarak göreve başlayacak.
büyük ihtimalle rte yemin töreninden önce sarayı boşaltır, kim bilir belki ülke dışına bir tatile çıkar.* o günler oldukça ilginç olacak. bu ülkenin gençleri olarak 20 yıldır bunu bekliyoruz.
--spoiler--
galiesi sana mi düştü. bunu da sen düşünmek zorunda değilsin. her şeyi kafaya takan insanların ortak noktası düşüncelerinin her zaman olumsuz şekillenmesi dolayisiyle mutsuz olmasıdır.
--spoiler--
diyarbakır'a pasaportla gitmeye başladığında milletin kafası yerine gelecek.
--spoiler--
bak gailesi senden önce yazana düşmüş gördüğün gibi !.. tabi o kendince bir değerlendirme yapmış. o da gaile etmesin öyle pasaportla falan gitmek diye bir şey yok. saçma sapan iftiralar atmayın.

haa bu arada, seçilirse o sarayda oturmayacağını kılıçdaroğlu söyledi. bu bakımdan sarayın eski sakini telaşlanmasın boşaltmak için bol bol zamanı var !..
Ben bu başlığı açtım
Twitter a taşımışlar
Gün boyu tartışmışlar
Gündemi ben belirlerim . Sayın yerden bitmeler ...
Boşaltma derken manası çok derin . Hangi anlamda olduğu açıklanmalıdır. Ayrıca Silivri'de odalar çok rutubetliymis başlık sahibi yazara duyrulur . Sakin ol ve elindekini yere bırak.