bugün

"insan mı o" diye düşündürür.
çok vardır bunlardan ama kalitelisine nadir rastlanır çünkü hakkında sayısız spekülasyonlar yapılan bir başbakanı savunabilmek büyük zeka gerektirir. öyle her yerde bulamazsınız kalitelisini ama doğruya doğru tayyip erdoğanın en iyi avukatı yine kendisidir. ben 32 yıllık ömrümde her gün konuşma yapan, her gün haberlerde günlük, taze konuşmaları bulunan bir başbakan görmemiştim. adam resmen emek veriyor, görüyorsun canlı canlı her gün sabah işe giderken, akşam işten dönerken radyolarda, eve dönünce akşam haberlerinde hep o var ve kendini son derece zekice savunuyor. o kadar zekice ki savunma yaptığı anlaşılmıyor bile.
Cahildir. Arastirma yapmaz, duble yol, komure oyunu satar.
insana illallah dedirten başlık tipidir. harbiden gına gelmeye başladı ama.

(bkz: uludağ sözlük ten soğuma nedenleri)
insandır. tiplemeye ihtiyacı da yoktur.
milletin yarısı da oyunu vererek savunmuştur.
yani her iki kişiden birisi bu..
"her yerdelerrr!!!"
beyinsizdir.bu kadar olaydan sonra hala tayyibe oy veriyorsa umutsuz vakadır.
(bkz: şeytanın avukatı)
çok seksidir.
Cesur insandır bu kadar baskıya, hakarete, eksi oy almaya karşı dimdik durabilmektedir.
(bkz: yok artık)
senelerce kemalizm zorbalığıyla yaşamış kötünün iyisine razı olmuş insan modelidir.
tam olarak bu noktada bir tane bulunmaktadır.*
(bkz: allah akıl fikir versin)
hala ordu tsk götü yalayanın yanında melektir melek.
tayyip erdoğan ve sülalesi zenginleşirken muhtemelen kendisinin de zenginleştiğini sanan insan evladıdır.
kendi şehitlerimize filistinli araplardan daha az değer veren kişidir.
okuyup araştırmadığını ve at gözlüğü taktığını iddia edenlerden, daha mantıklı sebepleri vardır. gerçekçidir, hayal peşinde koşmaz. şimdiye kadar kimsenin gerçekleştiremediklerini ondan beklemez. fakat savunmasının nedeni, beklemediği şeylerin bile bazen gerçekleşiyor olmasıdır. ancak kimileri için bu yeterli değildir. çünkü onların istedikleri kişiler gelse mutlaka daha iyisini yapacaklardır.*
olacaktır bunlar, ülke çıkarlarını kapının ardında bırakıp ceplerinin çıkarlarını düşünüyorlardır çünkü.
hele bir gazilerimiz ve şehitlerimiz dönsün. O topraklarda bir tek türk kalmasın ve kendisi aynı tutumu sergilerse bırakın seçim kazanıp siyasetçi olmayı sokağa bile çıkamaz.
millet gördüğü yerde suratına tükürür.
hala kanal 7 ve stv'den başka kanal izlemeyen insan tipidir.
şaşkınlıkla izlediğimiz insan tipidir.lakin sadece şaşırmakta,kızmamaktayız.malum adam öldürseler ceza almaz bu tipler,akıl sağlıkları bozuk olsa gerek...
akıl fikir açısından fakir fukara garip guraba insandır. elleşmeyindir.
- abi inanamıyorum ya hala tayyip'i savunan insan tipi var.
+ hadi çok konuşma da okey taşlarını dağıt.
kahveci: çaylaaaar.

yukarıdaki replikten de anlaşılacağı üzre, bu tip genellemeler kahve sohbetinden öteye gitmez. ben akp'li değilim, lâkin böyle gelişigüzel söylemleri hiç hoş bulmuyorum. bir şey söylenecekse öyle boş söylenmemeli, bazı şeylere dayandırılmalı. aksi durumda "ya içi dolu olan şeyler söyle ya da git kahvede okey oyna" derler adama. benden söylemesi.
artık sıkıcı olmaya başlamıştır.
akli problemleri olan ya da at gözlüğü takan insandır.