entry'ler (88)

muscat

misket üzümünü şarap yaptıklarında bu adı veriyorlar. Diğerlerini bilmem ama ben Anycra Muscat'in bir şişesini kanalizasyona göndermiş bulunuyorum.

teledünya

sanki şehirlerarası otobüste tv izliyormuş hissine kapılırsınız. Zırt pırt yaşanan ekran donmalarıyla yine köprüden mi geçiyoruz diye etrafa baktırır. Lakin etrafa bakmayın çünkü evdesinizdir.

model

Buzdan Şato klibindeki 'nasıl sevesim var' halleri ve mikrofon önündeki hafif dansıyla solistin sizi bambaşka hayallare soktuğu , sonrasında röportajına felan denk geldiğinizde de dumur olduğunuz gruptur kendileri.

harbiyiyorum

halk gurmesi ama halk her zaman hata yapabilir. binealeyhn, gurmelerde hata yapabilir o zaman. Yine de faydalı, özgün, izlenilesi bir site.

harbiyiyorum

(bkz: http://harbiyiyorum.com)

11 haziran 2013 gezi parkına polis müdahalesi

tüm kanalların aniden 'etrafta molotof atanlar , polise saldıranlar var' diye canlı yayına geçtiği , rtük kurallarını birdenbire çiğnediği, 'bir dakka ülkede sansür var ama biz delikanlı kanalız' şaşırtmasına geçemediği olaydır

tayyip erdoğan ı itibarsızlaştırma kampanyası

Acunun bir gece rüyasında görüp, 'lan ben bu reytingle kessin ülkenin başına başkan olurum, yalamaya ne gerek var' dediği ve inceden başlattığı kampanyadır.

nerede lan 1 milyon koyun

önce makarna paketleriyle, bir torba kömüre domalıp öyle geleceklerdir.

sevgi yuvaları

(bkz: muradiye vakfı)

muradiye vakfı

çocuğunuzu güzel ve donanımlı kreşlerine alıp, siz farketmeden din eğitimi veren grup. Yıllık faaliyet listesine gözattığınızda, her ay için bir önemli şahsiyeti işlerken , Atatürk için sadece yarım ay ayıran bir anlayışa sahiplerdir. tahminimce kreş grubundan kendi vakıf isimlerini afişe olmamak adına çıkarmışlardır.

(bkz: sevgi yuvaları)

murat çidamlı

Devlet Tiyatrosu sanatçısı yetenekli kişi.

Yastık Adam da bir ara kendimi ve izleyicileri, sanki başaşağı oyunu izliyormuş gibi buldum. Evet evet oyununun içine sizi o kadar alıyor ki kendinizi başaşağı oyunu izlerken buluyorsunuz.

(bkz: Yastık Adam)
(bkz: Aşk Hastası)
(bkz: Yosunlar)(
bkz:Moskova - Petushki Yolun Sonu)

mke ankaragücü

(bkz: cebeci stadı)

cebeci stadı

ankara'nın 2. lig klüplerini bağrına basmış , oval ve çift katlı yapısıyla , tren ulaşımıyla pek beğenilen ikinci stadıdır.

mke ankaragücü

tarihinde dişe dokunur hiçbir başarısı ve heyecanı olmayan ,bankasya da sık sık holigan taraftarının olaylarıyla gündeme gelmesi beklenen, cebeci stad çevresi meyhane esnafının ellerini ovuşturarak beklediği, muhtemelen 3. lige de düşecek olan takım.

varan kargo

logosunda bavul taşıyan bir ucubenin olduğu ve o logoyla birlikte tarih olan şirket.

burası seks otobüsü değil diyen iett şoförü

mastürbasyonun serbest olduğunu düşündürür.

aydın kürt insanı

aydından öyle bir insan çıkmaz. aydınlılar izin vermez, doğuya felan sürdürür.

mehmet yakup yılmaz

ergenekon kurbanı olması muhtemel hükümet muhalifi yazar. kim vurduya gitme olasılığı da yüksektir.

15 nisan 2011 beşiktaş gençlerbirliği maçı

maçta olduğum için maalesef entry yazamadığım, herkesi çantada keklik gören bizansın bir temsilcisinin daha kafaları önde staddan ayrıldığı maç. Neyse dostluk kazandı diyelim. Devamı Kayseri'de olacak ve bir daha bizans evine dönüp kendi iç çekişmelerini yaşayacaktır

hıyar ı azam

"Hıyarın önde gideni" "Hıyarlara önderlik eden" anlamlarına gelir. Cümle içinde kullanımlarını anlayabilmek ve aslında tam olarak ne anlama geldiğini görmek için

(bkz: recep tayyip erdoğan)