bugün

"o kadar çok kaçıyor ki yalanlara tur bindirip tekrar tam yalanın önüne geliyor" tezini sunabileceğim mevzudur. adam yalanın bizzat kendisinden bile daha yalancı lan ben ömrü hayatımda bu kadar ihtiyacı olmadığı halde yalan söyleyen bir insan görmedim..
Işık hızında yalan söylüyor söyledikten sonra idrak edildiği için iş işten geçmiş oluyor. En son kuttülemare mevzusunda salladı unutturmak istiyorlar falan tam vay ipne inönü diycektik ki menderes çıktı karşımıza.tabi tayyip çoktan yeni yalana pardon hizmet aşkına yelken basmıştı bile.
ben de en çok şeyi seviyorum- şöyle şöyle dediğimi kanıtlayamazlarsa şerefsizdirler, diyo da sonra kendi ağzından, kendi sesinden kendisini yalanlıyolar da, cumhurbaşkanlığı youtube´dan videoyu kaldırtıyo ya

ben onun acayip hastasıyım.

adamlar bir başbakan iki erdoğan , diye video yaptılar. sonra bunun 2.cisini, 3.cüsünü, 4.cüsünü 5.incisini... kaç tane devam videosu çektiler 9 du galiba en son...

hepsi de 8-9 dakkalık videolar. videoda baştan sona konuşan kendisi. adamın o 9 dakka boyunca bi dediği bi dediğini tutmuyo...ve 9 devam videosunda da bu böyle...

zaten tebrik etmiştim o adamları, bravo size diyerekten...

heriflerin yaptıkları acayip büyük bişey de yok, sadece kendisinin o demeçlerini birbirine eklemişler, videolarda hiçbi oynama yok, değiştirme yok..

birinde mesela uçakta bişey söylemiş, uçaktan inmiş, uçakta söylediği şeyin tam tersini başka bi televizyona iddia etmiş, mesela...acayip bişey yani.

kübaya camii yaptırırken, atlantiği ilk önce berberiler geçti , diyo...3 gün falan sonra ben öyle bişey söylemedim, diyo, ama öyle bişey söylerken kameralar kaydetmiş seni...

söylediğine dair kamera kaydı varken, nasıl ben öyle bişey söylemedim, dersin? di mi?...

bu adam diyo abi.

sonra da tayyip erdoğan yalandan en fazla kaçınan adamdır, diyo...

yani buna yalancılık denemez artık...başka bişey bu.

kendinize şöyle bi sorun, bi konuda siz bişey söylerken kamera sizi kaydetmiş olsa, sizde bunu biliyo olsanız, çıkıp, o kamera yanlış kaydetmiş, ben öyle bişey söylemedim, diyebilir misiniz?...

mod için tanım; kesinlikle katıldığım bir rte söylemidir. çççookk kaçınır yalandan.