bugün

Midem bulandı amk.
Bu nasıl bi terbiyesizlik. Bu ne hadsizlik. Bu nasıl bi canilik. Bu nasıl bi kendini bilmezlik . 8 dakika olmuş hala gif veren yok.
Gif vardır diye geldim. Yokmuş gidiyorum. Birisi atarsa haber edersiniz.
Aydinoğlunun geleceği yok. Alın arkadaşlar amne hizmeti.

görsel
selülittir o.
tayt o poponun dik ve sıkı görünmesi içindir. o halde bile titriyorsa uzak durulmalıdır.
O keşkülü soyarsan altından portakal kabuğu gibi bir şey çıkar.
tinto brass'ın uzmanlık alanı.
bir şey moda olunca herkes onu giymek zorunda hissediyor kendini.

"size mi soracak" diyen tenekeler gelir şimdi, biz size mi soracağız yorum yaparken amk?

çirkin bir görüntüdür, bayrak gibi dalgalanır.
Popo mopo diye girdik tam yorum yapcakken aklıma keşkül kaşıklamı yoksa çatalla mı yeniyodu sorusu geldi. Sonra keşkülü bi gözümde canlandırayım dedim. olmadı. Galiba keşkülün nasıl bi tatlı olduğunu hatırlamıyorum şuan. Vay aq.
ben yağlıyım diye bağıran popodur.
sakın girme mesgule 2kaşık atalım keşküle...
iğrenç bir görsel rezalettir.
Sağlıklı bir erkeğin ilgisini çeker. Evet.
ilgi çekecek olandır. Evet.
Ayıp be kardeşim.

Vallahi ayıp.

bu nasıl bi terbiyesizlik. bu ne hadsizlik. bu nasıl bi canilik. bu nasıl bi kendini bilmezlik . Başlık açılalı yıllar olmuş hala gif veren yok.
görsel
görsel
ayıp be kardeşim.

vallahi ayıp.

bu nasıl bi terbiyesizlik. bu ne hadsizlik. bu nasıl bi canilik. bu nasıl bi kendini bilmezlik . başlık açılalı yıllar olmuş hala gif veren yok.
görsel

arı gibi sokarım. ince.
görsel
malları arap faikten alıyorduk, kastamonuya kadar arabayı ben kullanıyorum.
Bak gece gece bir titreme geldi. Evet.
görsel
Var böyle bir şey. Itiraf ediyorum geçen gün bi kız gördüm kız hâlimle kızın poposuna ben düştüm. Tayt giymiş , ama böyle şekilli bir popo yok. Yürürken falan bi oraya bi buraya Mükemmel ötesi. Kız önünü döndü suratla poponun alakası yok. Demek ki neymiş fizik önemliymiş.

Neyse o gün o kızın poposuna aşık oldum ve ertesi gün hemen spor kıyafetleri sipariş ettim. Tayt ve sporcu sütyeni vs. Başlamaya gazladı beni o görüntü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar