bugün

ben hep söylerim, erkek namluda bekleyen mermidir. tetik ise anlık beyin sinyali, genelde sinyal gözden alınıyor.

özet yapayım anlamazlar şimdi; kadın tahrik unsuru olacak elbiseler giymemeli giyiyorsa her an her şeyi göze almalıdır.

tecavüz hak değildir, hakkı gasptır.
Siktirin gidin diyor ve ekliyorum.
Sizin gibi yukaridaki degil asagidaki kafasiyla dusunenler demir peceli bir kadinin bile namusuna Gecebilir. Bosuna tayt ve mini etekte suc bulmayin.
provokatif başlık.

ha gerçekten "hak eder" diyen varsa suçu tayta değil aklı fikri sikinde olan adama atsın. yetmedi mi? anası bacısı mutlaka tayt ya da benzer ibi şey giyiyordur. önce onlara tecavüz edilsin bakalım hala haklı bulacak mı?
Bu başlığı açan ve buna katılan entryleri giren yazarların bir daha sözlüğe giriş yapmaları engellenmeli bence.

Trollük bu değil.
Böyle konuşanlar da dayağı hak ediyor ama dövmüyoruz.
Empati kurulmayarak yapılan boş bir eylem ile açılmış olan başlık.

Senin anan bacın yokmu kardeşim?
bu başlığa yazdığım bir entry cevap niteliğinde olduğu için silinmiş. iyi hoş silinsin. benim aklımın almadığı şey bu başlık olduğu yerde dururken, bu başlıkları dolduran sapık yazarlar dururken, yani her şey bitmiş de kuralları kalmış gibi. bir şey söyleyice vay efendim duyar kasmayın. bunlar nasıl başlıklar sevgili sözlük? bu insanların dışarıda bir yerde karşıma çıkma ihtimalini düşündükçe kafayı yiyecek gibi oluyorum. bu zihniyeti benim aklım almıyor. sizin buna izin veriyor olmanızı da aklım almıyor. liseli değilim o yüzden anlayamıyorum sanırım. akşam akşam tüm keyfim kaçtı be sözlük.
Bu lafı edenin ağzına o tayti sokacaksin, ittire ittire bi ucunu g.tünden çıkaracaksın sonra tüfek harbisi gibi bi ağzından bi g.günden çeke çeke kokuşmuş ishal olmuş ağzıni temizleyeceksin.
taytın vücutta duruşuna göre haklılık payı belirlenebilecek önerme. tahrik edecek düzeyde duruyorsa haklılık payı artabilir. evet.
Birisi çıkıp '' Anandan tahrik oldum o zaman tecavüz haktır'' dese ötünü başını yırtacak Troll

Sıçması.