Haluk Bayraktar'dan jet yakıtı iftirasına çok sert tepki: imamoğlu, tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak!

sosyal medyada yer alan israil ile ilgili iddialara sert bir tepki gösteren haluk Bayraktar, iftiraları ortaya atan kişinin iBB'de imamoğlu'nun iletişim kampanyalarını yöneten ekipte görevli olduğunu belirterek, "Bu PKK’lıları besleyen Ekrem imamoğlu'na sesleniyorum: Tasmalı köpeklerini saldırtmayı bırak." tepkisinde bulundu.
Sosyal medyada Baykar ve yöneticileri aleyhine alçakça ve şerefsizce uçak yakıtı konusunda bir iftira kampanyası yürütülüyor.
Bayraktar, kazanılan tazminatın Gazze'ye yardım olarak gönderileceğini belirtti.

Kaynak: https://www.hurriyet.com....aldirtmayi-birak-42444076
haluk bayraktar önce okadar serveti nasıl yaptı onu açıklasın.
Olayı sorgulama saldırıya geç taktiği.

Safları sıklaştırın taktiği yemiyor artık.

Millet uyandı.

Defolup gidiyorsunuz !
Az da olsa insanın içini soğutan tepkidir zira bu zihniyet böyledir, çamur at izi kalsın şeklinde çalışır savunma mekanizmaları.

Yapacak bir icraatları, halkın gönlünü, takdirini kazanacak hizmetleri olmadığı için bu şekilde muhalefet ederek kazanım elde etmeye çalışırlar.

Geçenlerde de bir tanesi, ak partili belediye başkanının odasında jakuzi olduğunu iddia etmişti. Attı yalanı sonra.ozur diledi falan filan ama ortalığı da karıştırdı.

Çok namussuzuz demeyeceğim nonoşlar zira hepimiz biliyoruz bunu.
Konuyu yargıya taşıyacaklarının altını çizen Bayraktar, kazanılan tazminatın Gazze'ye yardım olarak gönderileceğini ifade etti.
saraydaki baş münafık sayesinde dünyanın en zenginleri listesine girdin. sen önce bu haram paraların hesabını ver eyy bayraktar..
https://www.dw.com/tr/sel...ler-listesinde/a-68728876
Ermenistan, Libya, suriye gibi çatışma bölgelerinde üstün başarı gösterdi Bayraktar sihaları. Elde ettiği olumlu intiba ile dünyanın en çok satilan ihaları Bayraktarlar oldu. Bu şekilde büyüdü Bayraktar. Bu ülkemiz adına gurur verici bir tablo. Öyleki Yurt dışında Bayraktar adına marşlar yazıldı. Gösterdiği başarı takdir edildi yurt dışında. Ama gel gör ki icimizdeki ermeniler sen haram parayla zengin oldun diyor adamlara. Ulan dünyanın en çok satan sihalarını yapıyor, şimdi sipariş verene 3 sene sonraya gün veriyor, öyle bir satış grafigi var maşallah, bunu bütün dünya takdir ediyor, her şey ortada şeffaf.
Haram parayla zengin oldular iftirası atanlar yargıya hesabını verir. Kazandığımız parayı da Gazze'ye göndeririz diyorlar. Helal olsun size Bayraktar gururumuzsunuz.
Ben daha cok ekrem bey'in artan populeritisine golge dusurmek olarak anladim.
israil'e 54 kalem ürünün ihracatı ve "jel" yakıtı satışı durmuş. Jet değil "jel" dedikleri Jelibon değil herhalde, bilemiyorum. Haluk Bayraktar'ın haklı olup olmadığı da umurumda değil. imamoğlu da babamın oğlu olmadığına göre... 6 küsür aydır para için Yahudiler'e mal satmaya devam eden iktidarın bunu yaptığını kabul etmiş olması, Tayyipistler için zül olarak yeter; ama utanma duygusu kalmadığı için savunmaları gayet doğal. Hele Ak- it paçavrası... Bunlarda utanma arlanma hakikaten kalmamış.
Eğer birisi kıçından tutulmuş gibi davranıyor, ağzına geleni söylüyorsa; kesinlikle haksızdır. Psikoloji ve davranış bilimi bunu söyler. Net!