bugün

nickiyle ve entryleri ile dikkatimi çekmiş yazar. *
(#23914375)
oldukça güzel açıklamış bilgili bir yazar.
(#24544659)
uçmuş yazar.
Nefretimi kazanmıştır.

(bkz: silik yemesi gereken yazarlar)
Bana keydiren yazar.

Ağlıyorum.
(#29357884) gören de filozof sanıyor. yani.
Silik yemesi gereken yazarımsıdır. issizbayan ın fake hesabı olmasından da şüphelenmiyor değilim. Sonu bay frodo gibi olmasa bari (bkz: bay frodo) (bkz: swh) evet.
r leri soyleyemeyen tutumlu bilge kisidir.
En büyük hayali halay başı olup enel hak diye bağırmaktır.
Çaylak olacak yazardır.

(bkz: gelecekten entry girmek)

Çok küfreden ve artı oy sevmeyen yazar.

Edit : çaylak olmuş üzüldüğümüzü belirtmek isterim. Acaba neden.
(bkz: silik user)
Adıyaman ın babadan oğula geçen "Gavs" yığından tövbe 'almış' olması muhtemel yazar.
3 vakte çaylak olacak yazar.
Sözlük kızlarına savaş açan kişidir.
"seni mahkemeye vericem,dava edicem,. görürsün sen" dedi bana. ağır gülmek istiyorum
Kendi cümlelerini bile üretemeyen, eliyle sevişmekten beyni nasırlaşmış acınası varlık.
herkesin görüşü kendinedir burada hiçbir inanca hakaret edilemez sözlüğün seviyesini düşürmeyelim.
Sözlük kızlarına düşman olan yazar. Yoksa niye durup dururken sarıyor? iyi yaz(sın)malar.
ne işle meşgul olduğunu merak ettiğim yazar. garsonlar tarafından öpüldüğünü düşündüğüm yazardır aynı zamanda. kısa zamanda silik olman dileği ile.
garsonlara, köpekle evlenecek derecede takıntılı yazardır.
tasavvufla uzaktan yakından alakası bile yoktur. yazık o nik ile yazılan yazılara.
hangi kız buna ne yaptı bilmiyorum ama baya zoruna gitmiş sanırım . bütün kızlardan hıncını çıkaran yazar kişisi . o kadar nefret ediyorsan ful erkek dolu bir adaya yerleş bakayim kaç gün dayanabiliyon .
Eğer gerçekten de yalan değilse buca da oturuyorsa adres versin buluşalım canım sıkılıyor be yazarı.
Fırat mahhallesine gel kanka fırat.
entry-nick uyumsuzluğu çeken yazardır. Müziği eleştirip böyle nick almakta ne allasen?
yaz babam yaz'ın imanlı versiyonu?