okan bayülgen isteği üzerine açılan başlık. kadınların serzenişini temsil eder.
ağlayan kadınların söylemesi gereken ve okan bayülgen'in sözlüklerde kullanılmasını istediği cümle.
okan bayulgenin disko kralında söylediği cümle.
saniyesinde eklenebileceğini anladığımız cümle.
tarık' dan ayrılan ya da kızan kızın seslenişidir.
tarık'a sesleniyorum: dinleme sen onu.. madem türk'sün, göster ürksün! *
ergenekonda güntekin sen ciddi misin den sonra ikinci dalga olacak cümle.
(bkz: tarık benim isyanımdı)**
okan bayülgen'in kendisinin bile bu kadar hızlı açamayacağı sipariş başlığıdır.
(bkz: tarık benim için bitmiştir)
medya arkasinda, formati bile belli olmayan sacma sapan bir programin elestirilmesi sirasinda okan bayulgen tarafindan sozluklerce kullanilmasini istedigi soz obegi.
anladığım kadarıyla, zira televizyonsuz ortamdayım, okan bey'in beyni okunmuş ve aklından geçirdiği başlık açılmış, çok hızlı olmuş, siparişmiş ayrıca. hani dedim, anlamayan varsa tekrarlayım. tamam yahu anladık, sipariş, okan bayülgen, hızlı!
okan' ın siparişlerini kontrol ettim: şu an üç sözlüğün sol frame'inde en üstlerde arz-ı endam eden cümledir.
kendisi nurtopu gibi yeni bkz'nızımızdır.
-*beeeee*
-*beeeeeee*
-*beee* *beee*
-*beee*

burada iki koyunun "tarık görmek istemiyorum" üzerine konuşmalarına şahid oluyoruz, arkadan bir koyun güruhu* daha gelir ve masanızdaki su bardağı sallanmaya başlar.
okan bayülgene uludağ sözlüğün armağanı bir başlık. bu başlıktan sonra, haftaya programın özel konuğu olarak zall ı göreceğimizi umut ediyoruz. niye ki?
kendini eleştiren yazar notu: bu başlık okan bayülgen'in sözlüklere armağanı olarak yorumlansa daha mantıklı olmaz mıydı?
okan bayülgen' in yoklama cümlesidir. aniden "çıkarın kağıtları yazılı yapıcam" diyen hocadır kendileri.

hepimiz buradayız Okan seni dinliyoruz.
okan bayülgen'in sözlüklerdeki etkisinin kanıtı.
okan'a olan sevgimizin kanıtı.
(bkz: tarık kakan)
(bkz: tarık koruma programı)
laleli ve aksaray havalisinden toplanıp stüdyoya getirilen sözde "gelinlerin" adeta kapalı bir kibrit kutusunu andıran "malum ev" de bir müddet sonra kayışı koparmasıyla ortaya çıkmıştır. sözlük dünyamıza hoşgelmiş, sessiz yığınların sesi olmuştur. artık tarık görmek istemeyenlerin de bir sloganı var" tarık görmek istemiyorum". belki tarık ta anlamıştır hatasını. rusyanın uçsuz bucaksız steplerinde serpilmiş kız zaten minnacık evde sıkılmış bir de sen üstüne gidiyorsun. ümidim; tarık muadili isimlerin çoğalmaması ve bu güzel serzeniş cümlesinin suyunun çıkmamasıdır.
+tarik gormek istemiyorum!
-niye, nedenmis? senden oturu mu benden oturu mu?

(bkz: tarikat gormek istemiyorum)
(bkz: #74012)
televizyonun her kafayı kıranın boy gösterdiği bir oluşuma yelken açtığının son örneği. ayrıca bir okan bayülgen uktesi. bu da benden;
(bkz: yarık görmek istemiyorum)
yapayalnız kalacak tarık'ların habercisi cümledir.