bugün

Bu geceki konuk doçent doktor cengiz tomar'dır.
(bkz: tarihin ön odası)
Ulan murat bardakçı bi susmadı ki getirdiği konuk birşeyler anlatsın AMK.

Tam bi iki şey anlatmaya başlıyo, birden araya girip seyirciye küfretmeye başlıyor aq ...

Ula konuyla hic alakası olmayan babam bile hay allah belayın vere diyip yatmaya gitti AMK .
Ulan kürtler malazgirt zaferin de varmış diyor lan Kaparım televizyonu.

Edit:televizyon kapanmıştır.
iki çocuk doğurup, kocama meyve bıçağına takılmış elma uzatmadan izleyebileceğimi sanmadığım program. izlemek istemediğimden değil... Şuan hormonlarım izin vermiyor.
Kaliteli bir program aslında murat bardakçının bazen söz kesmesi olmasa, neyse yinede izlemek iyidir. Yeni bir şeyler öğreniriz.
maalesef bu gece izleyemedigimdir. ilber ortaylı gelmis diye duydum.
Sırf tarih seviyorum diye izlemeye çalıştığım ama başaramadıgim yapim. Murat Bardakçı çok itici.
görsel
izlemeye çalıştığım, cumartesi gecelerini eğlenceli kılan program.
izleyenlere selam olsun.
inci çayırlı'nın yerine bayan Ayşe'nin geldiği program.
An itibariyle kalktığı haberi inşallah doğru değildir dedirtendir. Nerede lan bu program? Tek eğlencem gitti amk.
Muhtemelen bir daha yayınlanmayacak olan programdır.
http://www.haberiyakala.c...rhan-afyoncu-h37746.haber
Tarih programlarını destekliyor ve daha fazla sayıda olmasını istiyorum ama murat Bardakçı gibiler sunmasin. Erhan afyoncu gayet efendi ve düzgün bir adam.
severek izlediğim programdır. murat bardakçının çatmalarını tek seven ben miyim ya..
bir hafta önce ankara'da patlama oldu, mecburen olmadı. bu hafta da eski bölümünü vermişler.

ucuz siteler de tık artırmak için haber yapıyor.
Evde uydu var ve habertürk'te sinyal yok. Bloomberg ve 360'ya da durum böyle. Nr1 ve nr1 türk de böyle.

(bkz: ileteceğiniz sinyali sikeyim ben gidiyorum)
Birazdan kavga çıkacaktır.

Edit; Murat, Ayşe'yi sikecektir.
bitmiş ya la.
hassiktir ya.

bitmesiyle çok üzen program.
eğer bittiyse afyoncu ile bardakçı arkadaşlığı sona erdi ki böyle bir karar alındı demektir.
kendine has bir programdı. bitmese iyiydi.
Bitmistir yerine oteki gundem yayinlanmaktadir an itibariyle.Muhtemelen yilbasindan sonra baska bir kanalda yayinlanacaktir.
Bilgilerini eleştirimem ama özellikle murat bardakçı'nın bağırması, hakaret etmesi, seyircilerle münakaşaya girmesi, gelen konuklardan daha fazla konuşması, onlara kibar davranmamsı, sözlerini kesmesi, önemli bir şey konusulurken bilgisayara yönelip orayla meşgul olması programın kalitesini düşürüyordu.
güncel Önemli Başlıklar