bugün

görsel
Tanrı ırkçılardan korusun .
Tüm Türklerin demesi gereken bir laftır bunu yoksa şüphe ederim ondan.
kürdistan diye bir ülke olsaydı ve orada bazı kürtler ''tanrı kürdü korusun'', ''ne mutlu kürdüm diyene'' gibi faşizan sloganlar atsalardı, ben yine onların karşılarında duran ilk insanlardan birisi olurdum. ve Derdim ki:

'ey gafil! Tanrı ne kürt'tür, ne de türk'tür.

soyunla, ırkınla övünme; soyperest olma.

üstünlük taslama.

Senden olmayanlara karşı ayrımcılık içeren ifadeler kullanma.

insanları ötekileştirme, aksi halde sen de zararlı çıkarsın.

insanlara ırkını, soyunu dayatma.

insanların özgürlüklerine müdahalede bulunma.

ölüm var, aklını kullan; şu kısacık dünya hayatında ırkını kutsayıp, dünyayı hem kendine, hem de başkalarına cehennem etme'.
Kutlu günümüzde haykırdığımız yakarış.

Türk yurdu var olsun
Türk ırkı sağ olsun
Turan eller var olsun
Tanrı türk'ü korusun
evet, allah arabı, ahuramazda kürtü ve persi, tengri de türk ü korusun!
ateistleri korumasına gerek yok çünkü bizde koruyucu kalkan var.
klişe.

Ama Ben tanrı olsam yarattıklarım arasında illaki taraf tutardım. Olaya bir de bu pencereden bakılmalı.

Güzel hatunları kayırırdım mesela.
onun yerine (bkz: tanrı insanları korusun)
çok güzel bir sözdür.
tanrı var mı yok mu bunu bir kenara bırakacak olursak, millet kavramlarının gerçek olmadığı, yöneticilerin insanları aralarından bölüşme adına kullandığı damgalar olduğu aşikar, insan ve dünyalıların buna karşı çıkması gerektiği bir yana, millet ve türevlerinin kainatta yerleri yoktur, kaldı ki tanrı bu kavramlara tabii olsun. tanrıyı milliyetçi falan mı sanıyorlar lanet olsun, tanrı yok anlayın minik beyinler, tanrı birilerin tanrıyla görüştüm diyerek tanrı istek emir ve arzuları adı altında kendi isteklerini tanrı maskesi arkasından sunmaları ve arkasından insanları yönetmelerinden başka bir şey değil. ne kadar kolay kandırılıp yönetiliyorsunuz, siz insan değil, olsa olsa çiftlik domuzlarısınız. öyle davranıyorsunuz çünkü.

edit: yazım fazlasıyla mantıklı, masallarda yaşayanlar bunu anlayamıyor.
türk' ün en kutlu duasıdır.
gök tengri türk budununu korusun ve yüceltsin.
tengri türüküg közedzün yegedzün.
tanrı türk'ü korusun ve yüceltsin.
tanrı önce kendini korusun. varsa.
görsel
tengri biz menen
niye? türkün ne ozelligi var.

diger milletler orozbu cocugu mu?

dedirten soylem.

bir resim gormustum. iki asker konusuyordu.

+merak etme tanri bizimle beraberdir.

-tanri bizimle beraberse onlarin yanindaki kim?
araplik bulasmamis olanlari diye ekstra belirtilmesi lazim.
Dini ne olursa olsun, farklı kültürlerin etkisinde olmayan tüm Türklere selam olsun!

görsel
tengri biz menen.

çok duygusal güzel cümleler.
görsel
Güzel bir dua, bir slogan.

Biz türkçülerin dilinden düşürmediği slogandır.
ALLAH ümmedi muhammedi korusun..
1789 ihtilalinden sonra Moskova’ya yürüyen Fransız ordusu asil, köle, memur, aristokrat kökenli fark etmeksizin bir ağızdan “Pour La France!( Fransa için)” diye bağırıyordu. Onları bir araya getiren bir Demir yumruk gibi onlara karşı birleşen tüm koalisyonu perişan etmeleri bunun sayesindei idi. Bırakın da 2000 yıllık bir ırk Mançurya’dan Atlantik okyanusuna Sibirya’dan Hindistana bilinen dünyanın yarısından fazlasında hakimiyet kurmuş bir milletin üyeleri de milliyetçilik yapsın.
ve yüceltsin. ttk.
Gayet güzel bir sözdür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar