bugün

evrendeki herşeyi sebepli yaratmış tanrının kadını yaratma sebepleridir.
kadınların şeytanlıklarından bıkmış olan erkeğin tanrıya serzenişinin sözlük formatına uygun şekli. ***
hayat zevkli olsun diye yaratmıştır. Malum, dert olmayınca yaşamak anlamsız.
family guy da peter grifin erkeklerin eglencesi icin demistir bu konu hakkinda.
erkekleri yeri geldiğinde mutlu etmeleri, çok mutlu olduklarında da üzerek kendine getirmeleri için yaratmış; güzellik, zerafet, çekicilik yanında naz yapma, cocuksu ağlama, dırdır yapabilme gibi silahlarla donatmıştır. lafta şeytan allaha der ki:
- madem kadını yaratacaktın beni neden yarattın?
en sonunda emek harcanacak bişe yapmış olmak.
sözlüğün erkek yazarlarının entry bulmakta zorlandığı gözlenen başlıktır.
kötü olmasaydı iyinin kıymeti bilinmezdi.

(bkz: kötü kadın)
yunan mitolojisine göre, zeus, tanrılara karşı gelmeye yeltenen ve ilkin tek cins yaratılmış olan toparlak insanları, güçten düşürmek, aynı zamanda da sayılarını artırıp onlardan daha fazla yarar sağlamak için ikiye böler*, derilerini bir kesenin ağzını kapar gibi birleştirir ve ortasını* sıkıca büzer*.
erkekleri ilk once bir taaaaa goklere cikartip sonra ordan asagi atmasi icin.
dünyayı yaşanabilir hale getirmek..
(bkz: tanrının kendini yaratma sebepleri)
güzel sevişen bir erkeğin dudağından kentacky fried chiken tadını alması için. *
her şeyi sorgulamaktan yana bir insan olmama rağmen, nimeti, hele de böylesini sorgulamam söz konusu bile olamaz.
ben ben olayım diye. erkekliğimin, insanlığımın tadını çıkarayım diye derim geçerim abi.
böyle konularda fazla kasmaya gerek yok kanaatindeyim.
hayata biraz duygu katsın da daimen iç dünyaları taş devrinde kalmış er kişileri estetize etsin deyu...
tüm insanlığı bi odun gibi yakmak istemiştir tanrı. kadınla birlikte kötülük gelmiştir. kadınla imtihan yanlış bi imtihandır. tamamen sikilmek için yaratılmış bir yaratık elbet sikilecektir bunun sınavı mınavı olmaz !!!
Erkeklerin en büyük imtihan vesilesidir.
insanların mitoz bölünme ile üreyememesi.