bugün

kimseyle iş birliği yapmasına gerek olmayan, yapmacık davranmayan kendi gibi olan kral çocuk. bu hafta meter'le programda konuşturulcakmış gibi geliyor sanki.

3t seviyoruz seni, ayrıca truva atın bir harikaydı gardaşşşş.
insanları güldürmek, popüler olmak için uğraşan gencimizdir. ve bence başarıyor da. iyi de olsa kötü de olsa şuan herkesin dilinde olmasıyla bunu başarmış sayılmaz mı? hem yaptığı şeyler gayette hoşuma gidiyor, güldürüyor beni. bunları yaparken doğallığıyla dikkat çekiyor ama bence o yaptığı şeylerin farkında yani bizleri güldürmek için yapıyor (internette, orda, burda bu çocuk gerizekalı, mal vs.. diyenlere gelsin).
kıbrıslıların "o kıbrıslı değil" diye dışladığı tiptir. iyi icraatlara kapak atsaydı o zaman kıbrıslı olabilirdi tabi..
kendisindeki psikiyatrik problem;

(bkz: histrionik kişilik bozukluğu)
kestirme yoldan yırtmak isteyen. bunun içinde ün kazanmak isteyen biri işte.
yarışmaya gelmeden önce deliyle beraber olmuş diye düşündürten survivor yarışmacısı. salak saçma hareketleri olmasa ve kızlara da adam gibi davransa sempati kazanabilir. adalar birleştikten sonra ortam gerilmeye başladı sayesinde. voltran diye diye milletin antipatisini toplayan salağın teki. kesinlikle komik değil. olmayan beyni gerçekten adada yemek yemeye yemeye iyice yok olmuş. ne diyim adadakilere allah sabır versin.
kaç senedir bu sözlükteyim. bunun yarısının yarısı kadar nick altım yok la.
edit: olmasın zaten lan okudum da herifin azına sıçmış herkeş(!). sktiret olmasın *.
rol yapmadığını düşündüğüm yarışmacı.
Adam orjinal.
"o yeah"
--spoiler--
+deeeymm dedim birden

+oh yeh düğd
--spoiler--
yarışamadan döndüğünde reklam yıldızı olmasını bekliyorum kendisinin, turkcell veya türk telekom ilgilenebilir mesela.
acun ılıcalı jackass tarzı bir program yaparsa eğer kesinlikle bu adamla yapmalı.

daçmin goooş, elimlen gonuş deyfik ve bizim gızlar balıg etli özdeyişleridir.
3T:hayvanlar aleminin kralı.
(bkz: biz bu gızlarla var ya yarışma marışma kazanamayık)
yeni yayınlanan gizli videosu internette patlamıştır.

video: http://www.facebook.com/video/video.php?v=1936089474787
kızlardan biri diordu. "2t oldun. tosbaa taner."
daçmin goşşş repliğinin sahibidir.

hayatımın replikleri arasına girmiştir.
akşam evi yorgun argın geldiğiniz zaman size stresinizi attırabilecek bir tip.. gülmek için açtığınız televizyonda hayatın tüm derdini ve sıkıntısını yaptığı şaklabanlıklarla attırabilen aşırı hiperaktif bir tip..
yoluna nihat'sız devam etmeli, tefik'e kanmamalıdır.
bu hafta adada kızlar tarafından t lerinin bir alınıp bir verilmesine şahit olmuşumdur. en son nihat doğan, 3t sine bir de tarzanın t sini ekleyerek 4t kıvamına getirmiştir kendisini. kanımca arızalıdır.
otlarla konuşan adam.
alman mı türk mü kıbrıslı mı ne bok olduğu belli olmayan çok kişilikli ergen.
--spoiler--

isim vermek istemiyom ama özge arkamdan konuşmuş.

--spoiler--

(bkz: 3t)
meterle olan küslüğünü bir anda bitirmiştir. *
pascal gidince, kızların grubunda önemi arttı. derya'yla birlikte tefik ve nihat'a karşı yeni kozları oldu.

tabii yarışmayı kazanınca kızlar derya'yla birlikte ona da sarılıp öptü. bizim şaşkalozun yüzünü görecektiniz, mutluluktan ölecekti. tamam artık, kimse tutamaz bundan sonra taneri, izleyin dikkatle yarışmalarda göstereceği performansı.*
meter diye kendinden daha boş bir arkadaşı var.